MENU
klinika
Aksi Milot-Rrëshen

Aksident i rëndë/ Përplasen dy makina, 5 të plagosur

Detajet

Aksident i rëndë në Shkodër, një person në gjendje kritike

Një aksident i rëndë është shënuar në Shkodër mëngjesin e sotëm. Një makinë ka përplasur...

Ndërpriten punimet

Përplasjet ‘lënë’ Shkodrën pa rrugë

Zonat më të vizituara të Shkodrës pritet të jenë në fazë ndërtimi edhe sezonin e...

Skenaret e mundshëm

Thesar në Bulqizë, gropa dhe gërmime misterioze

Gropa misterioze që kanë bërë bulqizakët të flasin e të thurin skenarë të ndryshëm e...

FOTO

Ndotja dhe Erozioni/ Mbillen pemë buzë Osumit dhe në Lezhë

Bashkitë e Lezhës dhe Beratit kanë ndërmarrë aksione mbjellje në disa zona të rrezikuara nga...

Detaje

Mbikalimet në hekurudhën e Lezhës, shkak për aksidente

Pak kohë më parë tre anëtarë të një familjeje shpëtuan për mrekulli, pasi makina e...

Ryshfet në kolaudimin e makinave

Tre të ndaluar, mes tyre zyrtari në Laç

Tre persona janë ndaluar nga policia, pasi janë zbuluar parregullsi dhe ryshfet në kolaudimin e...

EMRI

Ndryshon edhe Dibra, emërohet Drejtori i ri i Policisë

Pas më shumë se 4 vitesh, është shkarkuar nga detyra Drejtori i Policisë Dibër, Edmond...

Specialistët, masa për siguri

Çmontohen municionet e 1997 në Shkodër

Struktura speciale për eleminimin e materialeve të rrezikshme EOD e batalionit të Xhenios në Komandën...

FOTO

EMRI/ Emërohet drejtori i ri i Spitalit të Shkodrës

Në krye të Spitalit të Shkodrës është emëruar si drejtues i ri, Ardian Dajti. Dajti...

Shkodër

Tentoi të vrasë ish-boksierin, arrestohet autori

Pas dy vitesh në kërkim, në prangat e Policisë Shkodër ka rënë 23-vjeçari Valter Ksolla....

Detajet

Bie në pranga 43-vjeçari, dhunoi barbarisht të ëmën e moshuar

Një 43-vjeçar është arrestuar sot në Fushë-Arrëz për veprën penale të dhunës në familje. Sipas...