MENU
klinika
Dekreti i Metës

Tensione në Shkodër, anëtarët e PD përplasen fizikisht me Policinë

Njoftimi

AKU “zbarkon” në Shkodër, bllokon 44.5 ton produkte

Ditën e sotme AKU ka zbarkuar në Shkodër, ku ka bllokuar për asgjësim 44.5 ton...

Ja çfarë kërkon

Anulimi i zgjedhjeve, Voltana Ademi letër Policisë

Kryetarja e Bashkisë Shkodër, Voltana Ademi i është drejtuar Policisë së këtij Qarku me një...

Çfarë ndodhi?

Shkrumbohet gjatë natës lokali në Lezhë

Gjatë natës është shkrumbuar një lokal në Lezhë. Mësohet se ngjarja ka ndodhur në afërsi...

Deklarata

Dekreti i Metës/ Ademi: Asnjë kërcënim s’më ndal!

“Policia e Shtetit është shantazhuar, në punën e tyre duke ruajtur objektin në administrim të...

Burrel/ Ruajtja e materialeve zgjedhore

Bashkia me dekretin e Metës, Policia merr në mbrojtje KZAZ

Një ditë pasi kryetarët e bashkive që drejtohen nga opozita kërkuan lirimin e ambienteve ku...

Policia nis hetimet

Aksident në Shkodër-Velipojë, një i vdekur e dy të plagosur

Një aksident i rëndë ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm në...

Detajet

Dibër/ Humb jetën 30-vjeçari, rrëzohet me parashutë

Një 30-vjeçar ka humbur jetën tragjikisht në Dibër. Sipas informacioneve të para shtetasi Gëzim Elezi...

Zbardhet kërkesa për KQZ

Bashkitë Mat dhe Kukës nisin zbatimin e dekretit të Metës

Kreu i Bashkisë së Kukësit, Bashkim Shehu dhe kreu i Bashkisë Mat, Nezir Rizvani kanë...

"E qëllova sepse..."

“Jam penduar”, flet autori i vrasjes së të riut në Laç

Gjatë marrjes në pyetje nga policia autori i vrasjes së 24-vjeçarit, Viktor Shkorreti në Laç...

U shkarkua nga Vetting-u

“Anulova lirimin e Astrit Avdylaj”, flet ish-kreu i Apelit Shkodër

Pas shkarkimit të pak ditëve më parë nga Komisioni i Pavarur i Kualifikimit, ka ardhur...

EMRI+Pamje nga vendngjarja

Laç/ Kush është i riu që u ekzekutua me breshëri plumbash?

Mbrëmjen e djeshme një ngjarje e rëndë tronditi Laçin. Viktor Shkorreti, 25-vjeç është ekzekutuar pas...