MENU
klinika
“Rinumërim të votave në disa qarqe”

Ivi Kaso: Zonat më problematike në zgjedhjet e 25 prillit

nën hetim 13 persona

Policia e Dibrës godet 13 raste të ndërtimeve të paligjshme

Policia e Dibrës ka goditur 13 raste të ndërtimeve të paligjshme, duke proceduar penalisht 13...

PD fituese me 62.27%

KQZ miraton rezultatin e zgjedhjeve në qarkun Kukës

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka miratuar në mbledhjen e mbajtur të shtunën në mëngjes, rezultatin...

Banorët bëjnë roje natën

Hajdutët “zbrazin” nga viçat fshatin në Lezhë

I kishte rritur dhe bërë gati për shitje, por kur u zgjua në mëngjes nuk...

thirrjet dëshpëruese të nënës dhe lutja për policët

Si u arrestua në varrimin e të vëllait 26-vjeçari?

Dhjetëra banorë të fshatit Allebegi në Maqellarë të Dibrës janë vënë në ndjekje të Florian...

Krimi në Maqellarë

Qëlloi me thikë vëllain, arrestohet pas një ditë arratie Florian Tonuzi

Polica ka arrestuar këtë të premte 26-vjeçari Florian Tonuzi, pasi qëlloi me thikë për vdekje...

Arsyet

Pse partia e Tom Doshit arriti të merrte dy mandate në Shkodër?

Shkodranët hodhën vetëm 107 mijë vota në zgjedhjet e 25 prillit ose 5 mijë më...

Sfiduan Bashën dhe garuan pa logon e PD-së

Sa vota morën Jozefina Topalli dhe Rudina Hajdari?

Ish-kryetarja e Kuvendit Jozefina Topalli dhe ish-deputetja e PD-së Rudina Hajdari ishin në këto zgjedhje...

Policia jep detajet e para

Krim i rëndë në familje, 26-vjeçari vret me thikë vëllanë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në fshatin Allabegi, Maqellarë. Policia njofton se një 26-vjeçar...

Kush ka marrë më shumë vota nga PD dhe PS

Përfundon numërimi i kandidatëve në Shkodër

Në qarkun e Shkodrës ka përfunduar numërimi për kandidatët për deputetë, ku sipas të dhënave...

Kanë thyer edhe herësin

Njihuni me 8 kandidatët më të votuar deri më tani

Shqiptarët në zgjedhjet e 25 prillit krahas partive politike, mund të votonin edhe kandidatin e...

Gati për t’u bashkuar me Ramën...

Këta janë 3 deputetët që Tom Doshi futi në Kuvend

Dy në Shkodër dhe një në Tiranë. Tre janë deputetët që fitoi PSD e drejtuar...