MENU
klinika
Perfekte në çdo moment të ditës suaj

Si të përgatisim Dalgona coffe

Veza Jurassic Parc

Si të dekorojmë vezët e Pashkëve

Vezët e Pashkëve Materialet: Vezë Bojëra vaji Sfungjer Penela Ngjyrues i kuq ushqimor Veza Jurassic...

Veza Star Wars

Si të dekorojmë vezët e Pashkëve

Vezët e Pashkëve Materialet: Vezë Bojëra vaji Sfungjer Penela Ngjyrues i kuq ushqimor Veza Star...

COVID-19

Johnson në terapi intensive/ Lleshaj: Tregon se situata nuk është shaka

Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj, i ftuar në “News 24”, i informuar për faktin se...

Arsyeja

Lëshohen në orbitë 34 satelitë

Janë lëshuar në orbitë 34 satelitë që do shërbejnë për internetin global nga rrjeti OneWeb....

Histori / 1425–1505: lindja dhe vdekja

Andrea Nikollë Aleksi, artisti i shquar i Dalmacisë…

Andrea Nikollë Aleksi ishte arkitekt dhe skulptor, i lindur në Durrës, dhe që konsiderohej një...

Amnistia fiskale/ Rama: Asnjë shans për pastrim parash

“Përjashtohen kategorikisht të gjithë politikanët me…”

Kryeministri Edi Rama zbuloi nga Shijakut të gjitha kategoritë që nuk do të jenë pjesë...

Fitues i Çmimit Nobel më 1902

Netët që Momsen i kaloi zgjuar për të ndriçuar…

Një ndër historianët i cili në vepron e tij Historia romane, detajon( ndër të tjera)jo...

Arsyeja e Ministrit të Jashtëm

Konjufca shkarkon 14 konsuj

Ministri i Punëve të Jashtme, Glauk Konjufca, ka njoftuar për shkarkime të shumë konsujve nëpër...

SHBA kundër reciprocitetit

Kosnett në ofensivë diplomatike për heqjen e taksës

Ambasadori amerikan në Prishtinë, Philip Kosnett iu ka bërë të qartë liderëve në vend, kryeministrit...

Zbulojini

5 shenjat që mushkëritë tuaja po kërkojnë ndihmë

Sot, ajri i freskët po bëhet një burim i rrallë, që do të thotë se,...

Zbulojini

Faktet më mahnitëse të ushqimeve që hamë çdo ditë

Ushqimi nuk është vetëm për nevojat tona fizike, por ka të bëjë edhe me komunikimin,...