MENU
klinika
Fajin e kanë kolegët

Vetëm 39% e shqiptarëve punojnë me qejf

Kemi një lajm të keq!

Për ju që rregulloni krevatin në mëngjes…

Dita e mirë duket që në mëngjes… të paktën kështu besohet ! Por na është...

Ja cilat janë

5 gjëra që duhet t’i dimë për dhimbjen e kyçeve

Rreth 100 milion amerikanë vuajnë nga dhimbje kronike, dhe dhimbja në gju është shkaku i...

Studimi

Kush pi çaj tre herë në javë jeton më gjatë

Kush pi çaj të paktën tre herë në javë jeton më gjatë dhe më shëndetshëm....

15 fakte interesante

Çfarë nuk dimë për 11 shtatorin e 2001?

Në sulmin barbar kundra Kullave Binjake dhe Pentagon-it, humbën jetën rreth 3000 persona. 11 shtatori...

“Kur ka një konsensus të tillë kombëtar, vijnë edhe zgjidhje e fitore”

Basha për Kongresin e Lushnjës: Leksion i madh trimërie dhe atdhedashurie

Kryedemokrati Lulzim Basha ka shpërndarë një mesazh në 100-vjetorin e Kongresit të Lushnjës, një nga...

Hapet sërish Shërbimi i Kardiologjisë

Manastirliu në QSUT: Rindërtojmë dhe 300 qendra shëndetësore

Shërbimi i Kardiologjisë në Qendrën Spitalore Universitare “Nënë Tereza”, është rihpaur, pasi ndërtesa u rikonstruktua,...

Zbulojini

Disa ushtrime që e bëjnë trupin tuaj të jetojë më gjatë

Një mënyrë jetese e shëndetshme dhe stërvitje e mirë fizike janë çelësat kryesorë për jetëgjatësinë....

Ja cilat janë

6 ushqime që nuk duhet t’i ngrohni përsëri në mikrovalë

Pavarësisht se sa i shijshëm dhe i shëndetshëm është vakti juaj i përgatitur , ai...

Më shumë vota se Ledjo Hysa

Mbyllen zgjedhjet për kreun e PS në Kavajë, fiton Elton Elezi

Janë mbyllur zgjedhjet për kryetarin e ri të Partisë Socialiste në Kavajë. Pas numërimit të...

Përgjigjet dermatologia

Në fytyrë më kanë dalë njolla ngjyrë kafe. Nga se vjen kjo?

“Pyet mjekun” është rubrika më e re, një platformë që bën të mundur kontaktin ndërmjet...

Përgjigjet neurologu

Shpesh më dhëmb koka pa pushim. Çfarë më këshilloni?

“Pyet mjekun” është rubrika më e re, një platformë që bën të mundur kontaktin ndërmjet...