MENU
klinika
"Nëse nuk e votojnë është “nul”

Mustafa Nano dy fjalë për opozitën parlamentare: Kërcënimi është një bllof

Shpërthen ndaj deputetëve të PS e PD

Rama: E ridhunuat të miturën e abuzuar nga roja!

Kryeministri Edi Rama komentoi me tone të ashpra ngjarjen tronditëse të përdhunimit të 15-vjeçares nga...

BBC/ Eksperiment me kaviet

Shkencëtarët: Ibuprofeni mund të ulë deri në 80% vdekshmërinë nga COVID-19

Shkencëtarët britanikë po testojnë “Ibuprofen-in”, si një ilaç që mund të ulë deri në 80%...

‘Sekreti i një dashurie që zgjati 53 vjet’

Rrëfimi i Sadijes: Ja pengu im më i madh për Dritëroin

Kjo intervistë është pjesë e një cikli intervistash syresh të cilat mëtojnë të sjellin para...

Ambasada Amerikane fokuson sërish reformën

“Populli shqiptar foli dhe reforma në drejtësi duhet të ecë përpara”

Ambasada e SHBA-ve ka dalë sot me një deklaratë ku sërish në fokus është reforma...

Nga Prof. Perlat Kapisyzi, pneumolog

Si u zbatua “teoria e ngjarjeve” në Shqipëri për Covid-19

Prof. Perlat Kapisyzi / Pneumolog Dje doli nje artikull ne gazetën italiane Corriere della Sera”: Pse...

Policia përpiqet t’i ndalojë

Protestë tek Liqeni Artificial, qytetarët thyejnë me forcë perimetrin

Dhjetëra qytetarë në Tiranë kanë dalë sot në protestë kundër vendimit të qeverisë për të...

Përditësimi i MSH

Situata ‘COVID-19’ në vend/ Sot dita me numrin më të ulët

Sot është numri më i ulët ditor i të prekurve që nga fillimi i epidemisë....

Nga Dr. Abaz Hado

Teatri Kombëtar dhe e vërteta e kauzës

Nisur nga ringritja e problemit të Teatrit Kombëtar, nga një vendim i qeverisë për të...

Por jo në Kinë!

Tregu i makinave/ Lëkunden tregjet italiane dhe spanjolle

Vetëm 4,321 makina të reja u regjistruan në Britani muajin e kaluar, një rënie prej...

"Koncesioni bën që..."

“Jam më socialist se Bushati”, Balla: Akuzat e tij të pavërteta

Shefi i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste Taulant Balla në “Neës 24” u përgjigj në...