MENU
klinika
Fitues i Çmimit Nobel më 1902

Netët që Momsen i kaloi zgjuar për të ndriçuar…

Arsyeja e Ministrit të Jashtëm

Konjufca shkarkon 14 konsuj

Ministri i Punëve të Jashtme, Glauk Konjufca, ka njoftuar për shkarkime të shumë konsujve nëpër...

SHBA kundër reciprocitetit

Kosnett në ofensivë diplomatike për heqjen e taksës

Ambasadori amerikan në Prishtinë, Philip Kosnett iu ka bërë të qartë liderëve në vend, kryeministrit...

Zbulojini

5 shenjat që mushkëritë tuaja po kërkojnë ndihmë

Sot, ajri i freskët po bëhet një burim i rrallë, që do të thotë se,...

Zbulojini

Faktet më mahnitëse të ushqimeve që hamë çdo ditë

Ushqimi nuk është vetëm për nevojat tona fizike, por ka të bëjë edhe me komunikimin,...

Përgjigjet mjekja e përgjithshme

Më shqetësojnë sekrecionet në fyt, si të shpëtoj prej tyre!

“Pyet mjekun” është rubrika më e re, një platformë që bën të mundur kontaktin ndërmjet...

Parashikimi

Rriten temperaturat, mësoni si do të jetë moti sot!

Sipas MeteoAlb: Masat ajrore të qëndrueshme do të ndikojnë kushtet e moti duke bërë që...

Koronavirus/ Shkon në 1526 numri i viktimave

Përhapja e Covid-19 kthehet në sfidë për mjekët

Ka arritur në një mijë e 526 numri i përgjithshëm i viktimave nga koronavirusi, ndërsa...

Fajin e kanë kolegët

Vetëm 39% e shqiptarëve punojnë me qejf

Vetëm 39% e punonjësve në Shqipëri ndjehen të angazhuar në punë, ndërsa 61% e tyre...

Kemi një lajm të keq!

Për ju që rregulloni krevatin në mëngjes…

Dita e mirë duket që në mëngjes… të paktën kështu besohet ! Por na është...

Ja cilat janë

5 gjëra që duhet t’i dimë për dhimbjen e kyçeve

Rreth 100 milion amerikanë vuajnë nga dhimbje kronike, dhe dhimbja në gju është shkaku i...

Studimi

Kush pi çaj tre herë në javë jeton më gjatë

Kush pi çaj të paktën tre herë në javë jeton më gjatë dhe më shëndetshëm....