MENU
klinika
Kursi i Kembimit
EUR
Blihet
Shitet
123.3
124.1
USD
Blihet
Shitet
100.7
102.5
GBP
Blihet
Shitet
136.4
137.4
CAD
Blihet
Shitet
79
80.6
CHF
Blihet
Shitet
113.1
114.1
JPY
Blihet
Shitet
0.87
0.97
Bursa Sot
Gold0.00
-
Silver0.00
-
Oil0.00
-
VODAFONE GROUP127.22
-1.72-1.33%
DT TELEKOM15.05
-0.16-1.05%
RAIFFEISEN INT0.00
-
CEZ0.00
-
TURKISH AIRLINES0.00
-
Nga skenari pesimist tek ai bazë

Parashikimi i Bankës Botërore për ekonominë shqiptare

Maryam Salim, menaxhere e zyrës së Bankës Botërore në Shqipëri,...

Kursi

Bursa dhe këmbimi valutor, 17 janar 2021

Monedha e eurozonës rritet ndjeshëm në vlerën e 123.5 lekëve. Dollari amerikan, shitet...

Vala e re e pandemisë thellon pasigurinë

Rimëkëmbja e Europës në rrezik!

Thellësia e recesionit në vitin 2020 dhe shpejtësia e rimëkëmbjes...

Marsi qartëson pritshmëritë

Turizmi, në vorbullën e pandemisë

Viti 2020 ishte një vit i vështirë për sektorin e...

ANALIZA

Pse Biden duhet ta braktisë luftën e dështuar tregtare

Nga Zhang Jun& Shi Shuo, Project Syndicate           ...

Eurostat

Ndryshimet klimatike po ndikojnë keq bujqësinë edhe në Shqipëri

Ndryshimet klimatike vitet e fundit e kanë bërë dimrin më...