MENU
klinika
Largohen nga vendi sportistët e huaj

Izraeli në luftë, pezullohen të gjitha aktivitetet sportive!

U zhvillua në Argjentinë

Historia e Botërorit ‘42 që nuk u njoh nga FIFA

Një kont këmbëngulës, që kishte emigruar në Paris, mik me Jules Rimet, vendosi që të...

Skandali në FKK

Prokuroria konfirmon hetimet për kurdisjen e lojës së Kombëtares U-21 nga Agim Ademi

Prokuroria e Shtetit ka konfirmuar hetimet për kurdisjen e lojës së Kosovës U-21 nga Agim...

Euro 2020

Synojnë finalen e madhe, ja bilanci mes Anglisë dhe Danimarkës

Pas tri fitoreve dhe një barazimi në “UEFA Euro 2020”, Anglia ka një rekord prej...

Fitorja e thellë

Rekordet që vendosi Kombëtarja në Moldavi

Fitorja 4-0 në Moldavi është historike për Shqipërinë. Ndonëse përballë një rivali modest, shifrat tregojnë...

Mbyllet pjesa e parë

Tensionohet ndeshja Turqi-Shqipëri, 12 minuta katër kartona të verdhë

12 minuta, katër kartona të verdhë. Një ndeshje shumë e ashpër po luhet deri më...

Tentuan të zvogëlonin numrin e biletave

Dorëzohen turqit/ 2500 zemra kuqezi do të ndezin tribunën!

Turqia është dorëzuar të paktën një nga pikat më të rëndësishme: tifozeria e pranishme në...

Fiorentina triumfon në Milano

Milan për turp! Kuqezinjtë ‘prekin fundin’!

Milani i Marco Giampaolos preku fundin mbrëmjen e sotme, teksa humbi me rezultatin 1-3 përballë...

I preferuari i Marottës

Inter përgatit superofertën për mesfushorin e vitit!

Mesfushori i Lazio-s Sergej Milinkovic-Savic është larguar i zhgënjyer nga San Siro pasi ekipi i...

Drejtuesit me 'dhimbje koke'

Barcelona zbulon sa do të mungojë Messi

Leo Messi vijon të bëjë me dhimbje koke drejtuesit e Barcelonës, ku përveç pakënaqësive me...

Detajet e marrëveshjes

I preferuari i Allegrit/ Sarri ‘heq qafe’ yllin e Juves!

Ai ka qenë një nga lojtarët që aktivizohej më shumë nga Massimiliano Allegri për shkak...

'Do keqkuptohem'

I larguari i Contes: Nuk flas dot për Interin!

Joao Mario, ish-mesfushori i Inter-it i transferuar këtë verë te Lokomotiv Moscow, ka komentuar zgjedhjen...