MENU
klinika
Premier League

5 muaj mes spitalit dhe Cityt, Silva rrëfen betejën me djalin e sëmurë

Flet mbrojtësi shqiptar

Elseid Hysaj: Cristiano Ronaldo nuk do t’i shënojë Napolit

Elseid Hysaj ka dhënë një intervistë për mediet italiane në momentin që Napoli po stërvitej...

Drita në Europa League

Kampionët e Kosovës: Ramë pré e skenarit të gjyqtarëve qipriotë

Pas eliminimit nga Champions League, Drita e Gjilanit, kampionia e Kosovës, ka vijuar rrugëtimin në...

Zgjedhja e fundit e Perez

Të gjithë refuzuan Real Madridin, përveç Lopeteguit…

Julen Lopetegui nuk e mendoi dy herë, kur u kontaktua nga Real Madridi, ndonëse ishte...

Kreu i shtetit uron ish-kapitenin

Presidenti Ilir Meta, urim special për legjendën Lorik Cana

Ish-kapiteni i kombëtares kuqezi, Lorik Cana, ka sot ditëlindjen. Ai feston 35-vjetorin. Urimet për të...

Java I, duel shqiptarësh

Shorti i kalendarit të Serie A, Cristiano Ronaldo debuton kundër…

Është hedhur sot shorti i kalendarit të Serie A për sezonin 2018-219. Java e parë,...

Nderohet ish-kapiteni i Kombëtares

Kukësi, dhuratë speciale për Ansi Agollin

Në prag të ndeshjes mes Kukësit dhe Qarabag, e vlefshme për turin e dytë eliminator...

UEFA Europa League

Kukësi-Qarabag do ta zgjidhin në kthim…

Ka përfunduar ndeshja e parë e turit të dytë eliminator të Champions League mes Kukësit...

CAS për zgjedhjet

Asnjë njoftim nga CAS në Lozanë për zgjedhjet e FSHF-së

Ish-kandidati për kreun e Federatës Shqiptare të Futbollit, në zgjedhjet e fundit në muajin shkurt,...

Mentor Nazarko

Naivë me Izraelin, nuk kam ambicie karriere

Intervistoi: Mentor Nazarko M.N: A solli Evropiani ndryshime, suksese në karrierat e lojtarëve te veçantë?...

Mentor Nazarko

De Biasi: Vetëm humbësit kënaqen!

Intervistoi: Mentor Nazarko Trajneri i Kombëtares shqiptare të futbollit, Giani De Biasi, mbetet pa dyshim...