MENU
klinika

Lajmet e Fundit

23:03 Aktualitet
“Sillet si bandite”

Shkëlzeni dhe dhëndri në prag të burgut? Berisha sulmon prokuroren që po heton aferat e familjes

sh-kryeministri Sali Berisha ka dhënë sërish sinjale se dita kur djali dhe dhëndri i tij të përballen me akuza penale nuk do të jetë e largët. Ai ishte sot në...

22:49 Uncategorized
Sulmi në Banjskē

Vuçiç kërkon shtim të trupave të KFOR-it në Kosovë

Presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiç, ka folur lidhur me ngjarjet e ndodhura gjatë ditëve të fundit në veri të Kosovës, ku si pasojë e sulmit të serbëve humbi jetën tragjikisht...

21:57 Uncategorized
Vrasja e policit shqiptar nga serbët

Richard Grenell: Duhet një hetim transparent, SHBA të dërgojë një emisar

Ish i dërguari special i Presidentit Donald Trump për dialogun Kosovë-Serbi, Richard Grenell i ka bërë thirrje Shtëpisë së Bardhë që të dërgojë një emisar të posaçëm për të monitoruar...

21:53 Kosove
Akuzat e ish-kryeministrit

“Takim i fshehtë Rama-Vuçiç në New York”, Berisha: Ja plani djallëzor që u gatua

Ish-kryeministri, Sali Berisha akuzon kryeministrin Edi Rama se ka zhvilluar një takim të fshehtë me presidentin serb, Aleksandër Vuçiç, në Nju Jork. ADVERTISING PAMFLETI Aplikacioni i ri. Shkarkoje tani! I...

21:39 Aktualitet
"Skuadra e vdekjes planifikoi ekzekutimin e dy prokuroreve"

Artan Hoxha jep detaje pse Laert Haxhiu donte “kokat” e Musabelliut dhe Selimit

Artan Hoxha ka folur për disa të dhëna që kanë dalë në dritë pas rrëfimeve të Marjus (Artan) Tafanit, për grupin kriminal të Laert Haxhiut dhe planet për eleminimin e...