MENU
klinika
OSHEE: Dëmtim në rrjet

Lezha 48 orë në terr, qindra familje pa energji elektrike

6 raste të reja në 24 orë

Zgjerohet vatra e COVID 19 në Shkodër

Regjistrohen 6 raste të reja pozitiv me COVID 19 në Shkodër. Në 24 orët e...

Si qyteti u bë paritmas "zonë e kuqe"

Ceremonia e varrimit që infektoi Shkodrën

Shkodra është vatra më e nxehtë e përhapjes së koronavirusit pas Tiranës. Aktualisht në këtë...

5 të tjerë të infektuar

Shkodra, ‘bomba me sahat’, shënon viktimën e parë

Në Shkodër 5 persona të tjerë kanë rezultuar pozitiv me Covid 19. Nga 17 mostrat...

Ndërron jetë 68 vjeçari

Makina përplaset me motoçikletën në aksin Shkodër-Velipojë

Një aksident me vdekje u shënua sot në Shkodër – Velipojë. Një makinë është përplasur...

COVID-19 “hap” qelitë

Dalin nga burgu i Burrelit 21 të burgosur

Në kuadër të masave të marra ndaj përhapjes së Covid-19 dhe zbatimit të aktit normativ...

5 raste të reja në Lezhë!

Në Mirditë infektohet roja e Ujësjellësit

Në qytetin e Lezhës janë konfirmuar 5 raste të reja dhe janë person kontakti, të...

Çfarë thotë MSH

Pse janë shtuar ndjeshëm rastet me COVID 19 në Shkodër?

Nga 27 rastet e reja me koronavirus në vend, 12 prej tyre janë nga Shkodra,...

Në total 27 persona të prekur

Bilanc në rritje nga Shkodra/ 12 raste të reja pozitive me COVID

Rritet bilanci i të prekurve nga COVID-19 në qarkun e Shkodrës. Sot 12 raste kanë...

COVID-19

Edhe Kukësi në hartë, 7 persona të një familjeje të infektuar

Qarku i Kukësit i është bashkuar ditës së sotme hartës me të prekur nga COVID-19....

Dëme në bujqësi

Borë në pranverë, probleme në Kukës dhe Dibër

Prej mbrëmjes së djeshme i gjithë territori është përfshirë nga një mot i ftohtë me...

Miratohet fondi i emergjencës

Lezhë/ Merret vendimi, shtyhen taksat e tarifat deri në qershor

Bashkia e Lezhës ka miratuar sot përmes një mbledhje të jashtëzkonshme një fond emergjence prej...