MENU
klinika
"Siç e parashikova"

Oriola Marashi ka disa vërejtje për protestën e djeshme

Transformimi i Olta Gixhari gjatë shtatzënisë

“Këtë fjalë e kam hequr nga fjalori”

Aktorja Olta Gixhari prej disa kohësh ndodhet në Spanjë, aty ku po kalon dhe karantinën...

Sarp aktori më i paguar në sezon

Aktorët turq dhe pagesat e majme për një serial

Të bësh llogaritë e të tjerëve duket argëtuese, por kur është fjala për aktorët e...

Dokumentari

Sylvester Stallone do të jetë zëri i ‘Rocky’ Balboa

Sylvester Stallone do të jetë zëri rrëfyes i dokufilmit “40 Years of Rocky: The Birth...

"Po na i vrasin vajzat për së gjalli!"

Marina Vjollca, pro dënimit me vdekje për përdhunuesit!

Marina Vjollca është solidarizuar sot me kauzën për të mbrojtur të drejtat e vajzave dhe...

Altin Basha do largohet nga “Top Channel”?

Agron Llakaj do të marrë timonin e “Portokalli”?

Agron Llakaj mendohet se pas 10 vitesh ka vendosur që të rikthehet në spektaklin e...

Iris Luarasi kërkon referendum

“Të kastrohen pedofilët!”

Pedagogia Iris Luarasi ka rkërkuar një referendum për të kastruar pedofilët në Shqipëri, pas ngjarjes...

Albumi i gjashtë në karrierën e saj

Lady Gaga prezanton ”Chromatica”

Këngëtarja e hip-popit Lady Gaga kthehet në fillimet e saj. Albumi i ri i saj...

“U tund dynjaja po martohej artistja e Vlorës”

Aktorja tregon të pazakontën që i ndodhi ditën e dasmës

Aktorja e dashur e humorit Rita Lati ishte e ftuar në “E Diell” në Top...

Profil/ War History Online

Kush ishte Xhejms Bondi i vërtetë?

Në vitin 2014, lehtësimi i klauzolave të Ligjit britanik të Sekreteve, e lejoi një familje...

Arsyeja

Kaq ishte! Ed Sheeran heq dorë përfundimisht nga muzika

Edhe pse është këngëtari më i paguar në botë, sërish Ed Sheeran dëshiron që të...

Ditëlindja e vajzës

Brad Pitt mbledh gjithë fëmijët në shtëpinë e tij

Brad Pitt ka lënë anash kacafytjet me Maddox, dhe ftoi edhe atë për ditëlindjen e...