MENU
Pas 2 vitesh mjaft aktive

Rina ‘braktisi’ muzikën, zbulohet arsyeja

"Gjithmonë në kujtesën tonë”

Në ditën e lindjes së Ergit, Barbana përmbush amanetin

Barbana Dini ka plotësuar ëndrrën e lënë përgjysmë nga vëllai i saj i ndjerë, Ergi...

Nuk duhet të humbur!

Pas fotos me djalin, Tolgahan i komenton shqip Almedës

Pas martesës me Almeda Abazin, Tolgahan duket se është dashuruar me Shqipërinë. Vitin e kaluar...

Ngjarje e rëndë

Vdes tragjikisht modelja shqiptare dhe i dashuri i saj

Fabula e tyre e bukur e dashurisë “shpërtheu” në asfaltin Via dell’Acqua Vergine pasditen e...

Jep këshillat e arta për fansat!

Armina Mevlani pranon hapur krizat e ankthit

Së fundmi, kemi lexuar e dëgjuar shpesh nga të famshmit për krizat e ankthit dhe...

E rëndë!

Ish-gruaja akuzon aktorin e njohur për vrasje

Aktori i njohur Jeremy Renner u divorcua nga bashkëshortja e tij, Sonni Pacheco vetëm 10 muaj...

“Ishte vërtet i sëmurë mendërisht”

Këngëtari i njohur tregon anët e errëta të Micheal Jackson

Sir Elton John ka shkruar së fundmi librin e tij autobiografik të titulluar ‘Me’ (Unë)....

Vetëm 25 vjeç

Gjendet e vdekur në shtëpi këngëtarja dhe aktorja e njohur

Këngëtarja e njohur e “K-Pop” në Korenë e Jugut, Choi-Jin-Ri, është gjetur e vdekur në shtëpinë ...

Nuk i mbijetoi sëmundjes së rëndë

Në ditën e lançimit të filmit të tij, vdes aktori i njohur

“El Camino” është riprodhimi në formën e një filmi i serialit të famshëm “Breaking Bad”, ku...

“Jo çdo gjë ndodh me sikur”

Florian Agalliu pëson incidentin në mes të skenës

Moderatori i njohur i emisionit “Në shtëpinë tonë”, Florian Agalliu, aktualisht është impenjuar si me konkursin...

Burri i shtëpisë....

Festë në familjen e Majlinda Bregut!

Bashkëshorti i ish-deputetes së Partisë Demokratike, Majlinda Bregut, ka festuar ditëlindjen e tij ndërsa e...

Video që do t'ju ëmbëlsojë ditën

Ajka u rrit! Vajza e Bes Kallakut hedh hapat e parë

Që prej ardhjes në jetë të saj, Xhensila dhe Besi i janë përkushtuar tërësisht Ajkës...