MENU
klinika
Rozana Gjergji kampione e Shqipërisë për Femra

“Mbret” i shahut shqiptar kurorëzohet IM Franc Ashiku!

Njihuni me finalisët

Kampionati Kombëtar i Shahut 2020/ Fillon dita e parë e garës!

Sot fillojne Finalet e Kampionatit Kombetar Individual te shahut Open dhe per femra te organizuara...

Formula 1

Ferrari kryen “vetvrasje”, triumfon Hamilton!

Një e diel e zymtë për Ferrarin (pas triumfit në Singapor), me skuadrën italiane që...

Botërori i atletikës

Amerikani Coleman shpallet kampion bote!

Botërori i Atletikës ka dhuruar të tjera medalje. Padyshim vëmendja më e madhe e ditës...

Mbetet i pamposhtur

Florian Marku triumfon sërish, mposht kundërshtarin çek!

Florian Marku vazhdon suksesin e tij në karrierën e boksit teksa ka mposhtur çekun Miroslav...

Një turk në krye të ekipit

Partizani zyrtarizon trajnerin e ri

Turku Nejat Sancak është trajneri i ri i skuadrës së Partizanit në volejboll për femra....

Më në fund!

Conor McGregor publikon datën e rikthimit në kafaz!

Conor McGregor mesa duket ka lajmëruar datën e rikthimit të shumëpritur në UFC. 31-vjeçari nuk...

Thumbon irlandezi: Nuk jam dokushdo!

Poirier kërkon revanshin me McGregor!

Dy ditë pasi humbi dueln ndaj Khabib Nurmadomedov në eventin UFC-242, sportisti Dustin Poirier ka...

I përfshirë në trukime

Tenisti i njohur përjashtohet përjetësisht!

Tenisti brazilian Diego Matos është përjashtuar përgjithnjë nga sporti dhe është gjobitur me 125 mijë...

11 muaj pas spektaklit ndaj McGregor

Khabib kampion i padiskutueshëm/ Fiton titullin ndaj Poirier

Khabib Nurmagomedov është rikthyer pas më pak se një viti në kafaz për të vendosur...

U aksidentua në Silverstone

Mjekët marrin vendimin për Andrea Dovizioso!

Piloti italian Andrea Dovizioso do të jetë rregullisht në pistë në garën e Çmimit të...

Fitore me nje dedikim special

Leclerc shkruan historinë e Ferrarit!

Charles Leclerc korri fitoren e parë në karrierën e tij, duke triumfuar me makinën Ferrari...