MENU
klinika
“Nativiste”

Lubonja për Melonin në krye të qeverisë italiane: Arsyeja e fitores është…

Pauza e PD-PL me protestat

Zheji: S’duhen fjalët e gushtit, por aksione të nxehta kundër qeverisë

Analistët Artur Zheji dhe Fatos Lubonja kanë komentuar në studion e emisionit “Pikat mbi i”...

“Spiropali në vend të Edona Bilalit”

Lorenc Vangjeli zbardh prapaskenat e lëvizjeve në PS: Ju tregoj synimin e socialistëve

Analisti Lorenc Vagjeli ka komentuar përgatitjet zgjedhjet vendore. Në një intervistë në MCN, ai është...

Analisti flet nga SHBA

Marrëveshja Rusi – Serbi, Nazarko: Shqetësuese debatet ndërmjet shqiptarëve

Marrëveshja ndërmjet Rusisë dhe Serbisë bërë në shtëpinë e amerikanëve, ka shqetësuar BE-në si dhe...

Nga Lorenc Vangjeli

Nën maskat e policëve që arrestuan Doktorin, portreti i çdo shqiptari mosmirënjohës

Nga Lorenc Vangjeli Për të hyrë në QSUT, në Spitalin e Traumës, në Senatorium e...

Nga Frrok Çupi

Edhe Çausheskun tonë e kemi ‘llaxor’!

Nga Frrok Çupi Nicolae Çaushesku ishte me fat që iku që në fillim. Se ndoshta...

Nga Plator Nesturi

Ligji për ish-Sigurimin si Dekriminalizimi

Nga Plator Nesturi Vite të shkuara, kur PD zgjeroi koalicionin e vetë qeverisës, kreu i...

Nga Skënder Minxhozi

Pse na prishën verën, kur s’kishin ndërmend të bënin namin në vjeshtë?!

Nga Skënder Minxhozi Ka shumë ironi dhe batuta në rrjetin social shqiptar, në lidhje me...

Nga Skënder Minxhozi

Pse sot merren me Lulin e jo me Sorosin?!

Nga Skënder Minxhozi Ajo pjesë e Partisë Demokratike që identifikohet me Sali Berishën ka hyrë...

Nga Plator Nesturi

Trekëndëshi i Bermudeve për opozitën

Opozita po përballet me dy çështje: akuza se PD u financua nga fonde ruse në...

NGA SPARTAK BRAHO

Ku e çon mushka PD-në për lobimin me paratë e spiunazhit rus?

NGA SPARTAK BRAHO 1.DY FJALË PËR SKEMËN E LOBIMIT TË PD-SË ME PARATË E KREMLINIT (Skema...