MENU
klinika
Shënohen edhe 3 viktima

Përgjysmohen testimet, regjistrohen vetëm 195 raste të reja

“Ka ende kohë për t’i thirrur arsyes”

Gjekmarkaj: Kuvendi i datës 18 legal, të vijë kushdo

Ka ende kohë për t’i thirrur arsyes. Kështu mendon deputeti i PD-së Agron Gjekmarkaj duke...

Një intervistë me Mustafa Nanon

Vetasgjësimi i Korridorit të tetë dhe i Strategjisë kombëtare

        Disa ditë më parë, qeveria vendosi që të zgjerojë rrugën Elbasan...

Deklaratat e ish-kryeministrit

Soros ‘non grata’ nga Berisha/ Lubonja: Fondacioni këtu në Shqipëri u kap!

Analistët Fatos Lubonja dhe Artur Zheji komentuan në emisionin ‘Pikat mbi i’ në Neës24, deklaratën...

“Duket se ka ardhur nga ferri”

Vrasja e 8-vjeçarit, Zheji: Klodiani ekzekutuesi, vrasësi shoqëria shqiptare

Vrasja e 8-vjeçarit Mateo Vasiut nga dora gjakatare e fqinjit të tij, Klodian Çalamanit padyshim...

NGA ARTUR ZHEJI

Mirë Doktori, po Rama përse e urren Lulzim Bashën

NGA ARTUR ZHEJI Më 15 nëntor 2021 dëgjova dy sulme paralele ndaj Bashës. Paradite në...

Firmat në PD

Ngjela: Janë nul, kuvendi nuk do mblidhet

Avokati Spartak Ngjela gjatë një interviste në “News24” deklaroi se ish-kryeministri Sali Berisha është figurë...

Skënder Minxhozi

S’na ktheve në pushtet, rri aty ku je, preke Berishën, ik!

Skënder Minxhozi Ajo që po ndodh në Partinë e sotme Demokratike ngjan si një bombë...

Dobësia e Bashës…

Lubonja: E vështirë që në Shqipëri të fitohen zgjedhjet nga opozita pa ndryshim radikal

Analisti Fatos Lubonja tha se në Shqipëri është e vështirë të fitohen zgjedhjet nga opozita...

Situata në PD

Kadilli: Berisha fosile politike që nuk ofron asgjë

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Fatbardh Kadilli shprehu shqetësimin e tij për gjendjen aktuale të PD....

Analiza

‘Pema me kokrra, gjuhet me gurë’

Artur Ajazi “Pema me kokrra gjuhet me gurë”-thonë. Dhe kjo ka ndodhur dhe po ndodh...

AGRON GJEKMARKAJ

Ta gëzoni Akademinë e re për barinjtë!

Zonja Frida Krifca, ministr ja e Bujqësisë, sot dha  një sihariq të madh për Shqipërinë...