MENU
klinika
Emri

Aksident me vdekje në Memaliaj, humb jetën një 56-vjeçar

Të pajisura me teste të shpejta kundër Covid

Sezoni turistik/ Hapen sot 29 qendra shëndetësore

Këtë të martë do të hapen 29 qendra shëndetësore verore ashtu siç edhe u njoftua...

Arrestohet pas disa orësh 60-vjeçari në Gjirokastër

Përplasi me makinë një grua dhe u largua nga vendi i ngjarjes

Policia e Gjirokastrës ka arritur të identifikojë dhe të arrestojë më pas një 60-vjeçar, i...

Shpërndante kokainë në ambiente të populluara

Arrestohet efektivi i “Shqiponjave” në Sarandë

Një 38-vjeçar me inicialet L.M. me detyrë oficer i Patrullës së “Shqiponjave” është arrestuar nga SHÇBA, pasi shpërndante...

Arrestohet 30-vjeçari në Kakavijë

Mbi 2 mijë euro ilaçe kontrabandë të fshehura në kabinën e kamionit

Policia Kufitare e Kakavijës ka goditur një rast të kontrabandës me medikamente mjekësore, duke sekuestruar...

IKMT bën bilancin/ Nis pastrimi i inerteve

Sa objekte janë shembur në Velipojë dhe Ksamil

Inspektorati Kombëtar i Mbrojtjes së Territorit ka vijuar gjatë këtyre ditëve me prishjen e ndëttimeve...

Fishek në zyrë

Kërcënohet prokurori i Përmetit

Prokurori i Përmetit Asllan Bajrami është kërcënuar nga persona të paidentifikuar. Ai ka bërë kallëzim...

“Një proces rutinë”

Të gjithë duan ta varrosin skandalin e eshtrave të Kosinës

Të zhvarrosur 15 vjet më parë në kërkim të eshtrave të ushtarëve grekë, 108 skelete...

Nuk i deklaroi në pikën kufitare

Sekuestrohen 41 mijë euro në Kakavijë, procedohet shoferi i…

Policia e Gjirokastrës ka goditur një rast të mosdeklarimit të të hollave në kufi duke...

Të afërmit flasin për një sherr për faturën

Katër vetë i zunë pritë, si u vra me 7 plumba biznesmeni

Pronari i disa bizneseve të vogla në Sarandë që mbeti i vrarë mbrëmjen e së...

Ngjarja u regjistrua nga kamerat e një hoteli përballë banesës

Vrasja e biznesmenit në Ksamil, autorët e pritën përpara shtëpisë!

Vritet me armë zjarri 40 vjeçari Gramoz Memaj në Ksamil të Sarandës. Ai është qëlluar...

“Kush ka ndërtuar pa leje le t’i prishë vetë"

Nis sot “fshesa” për ndërtimet pa leje në bregdet

Kush ka ndërtuar pa leje le t’i prishi vetë”. Ishte ky apeli i kryeministrit Edi...