MENU
klinika
detajet e ngjarjes

30-vjeçari goditet 5 herë me thikë në afërsi të gjykatës

Vrau gruan me sëpatë

Kunati: Ishte i alkoolizuar, dëgjonte thashetheme në fshat

Pas rreth 30 vitesh martesë së bashku, Menturie Bici nuk do të prehet pranë bashkëshortit...

U vra nga bashkëshorti

Flet me lot në sy nëna e Menturie Bicit: Më këputi shpirtin…

Detaje të reja janë zbardhur nga ngjarja e rëndë në Librazhd, ku Qemal Bici vrau...

"E kërcënoi me vrasje edhe në komisariat"

Vrasja e 53-vjeçares nga i shoqi, krim i paralajmëruar

Vrasja makabre e Menturie Bicit, 53-vjeçe, në fshatin Dragostunjë të Librazhdit duket se ka qenë...

Ish kryeplaku: Krimi i paralajmëruar

Burri masakroi gruan me sëpatë, më pas u vetëvar

Ngjarja e ndodhur dy ditë më parë në Librazhd ku një 56 vjeçar ka vrarë...

Ja arsyeja përse u hakmor pas 5 vitesh

Zbulohet e kaluara e autorit të dyshuar dhe 44-vjeçarit

Autori i dyshuar i vrasjes në Peqin është 36-vjeçari Leonard Bashaliu, me të cilin viktima...

EMRAT

Ishin miq me njëri-tjetrin, kush është 45-vjeçari që u vra…

Janë identifikuar viktima dhe autori i vrasjes së ndodhur sot në fshatin Gjoçaj të Peqinit....

Tjetër vrasje në Shqipëri

Vritet pas një konflikti banal 45-vjeçari në Peqin

Nuk ka të ndalur krimi në Shqipëri, një tjetër vrasje trondit vendin mëngjesin e sotëm...

Tjetër krim në familje

Librazhd/ Burri vret me sëpatë gruan, më pas vetëvaret

Një tjetër krim makabër ka tronditur Shqipërinë mbrëmjen e sotme. Këtë radhë burri vrau gruan...

Letra e hapur e Ambasadorit italian në Shqipëri

Revoltohet ambasadori italian në Shqipëri: Mos e krahasoni…

Ambasadori italian në Shqipëri, Fabrizio Bucci, i ka kërkuar gazetës Dita nëpërmjet një letre të...

“I kam thënë ‘Jo’ të prerë”

Basha takime me demokratët në Elbasan: Luftojmë çdo ditë për…

Kryetari në detyrë i PD-së Lulzim Basha zhvilloi sot takime me demokratët në qarkun e...

Kultivonin kanabis në një zonë të pyllëzuar

Tre në pranga dhe dy në kërkim, në banesën e 83-vjeçarit u gjetën…

Tre persona kanë përfunduar në pranga ndërsa dy të tjerë janë shpallur në kërkim për kultivim kanabisi...