MENU
klinika
Vihen në pranga dy persona

Mbajtën peng 68-vjeçarin dhe e kërcënuan për t’i marrë para

Dinamika e krimit të 8 viteve më parë

Qëlloi për vdekje klientin, arrestohet biznesmeni!

Është arrestuar nga uniformat blu, biznesmeni Gëzim Kajno, i cili 8 vite më parë qëlloi...

Do të përcaktojnë drejtimin e qitjes së armëve

Vrasja e Pjerin Xhuvanit, ekspertët rikthehen në vendin e krimit!

Tre ekspertë rikthehen sot në vendin e krimit në Elbasan për të rindërtuar skenën e...

Cilët janë ata (EMRAT)

PD e ‘Rithemelimit’ zgjedh kryetarët në 10 degë të partisë

Partia Demokratike e Rithemelimit ka zhvilluar për dy ditë zgjedhjet për kryetar të 10 degëve...

Sot “Dita e Verës”

Çfarë simbolizon festa pagane e ballokumeve

Dita e Verës është një festë pagane me origjinë të lashtë. Festimi kryhet në nderim...

Llatja fton qytetarët të festojnë ë Elbasan

“Të zbulojmë sekretin e ballokumes në shesh”

Nga lashtësia Dita e Verës shkon dhe ulet këmbëkryq në kryeqendrën e festimeve sot, Elbasanin....

Zonat ku situata pritet të jetë alarmante

Stuhia ciklonare godet Shqipërinë!

Stuhia ciklonare që ka përfshirë Shqipërinë pritet që të jetë problematike për veri-perëndimin dhe qendrën...

Dyshohet se…

Ishin të parkuara, digjen dy automjete të të riut në Cërrik

Dy automjete janë djegur në orët e para të mëngjesit të sotëm në Cërrik. Mësohet...

Dy të lënduar

Aksident i trefishtë në aksin Elbasan- Peqin

Një aksident i trefishtë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në aksin rrugor Elbasan- Peqin. Mësohet...

Pritet që ta varrosë Bashkia…

Familja e mohoi, Arben Lleshit do t’i krahasohet ADN me të motrën!

Familjarët e Arben Lleshit, që u vra ne burgun e Peqinit nga Sokol Mjacaj, ngrenë...

Aksioni për pastrimin nga mjetet e përdorura

Ministri Balla: Nuk do ketë më “varreza” makinash!

Aksioni për pastrimin e zhvendosjen e pikave që grumbullojnë mjete të përdorura po vijon edhe...

Njoftimi i Policisë

Ishin të parkuara në rrugë, digjen dy furgonë në Elbasan

Digjen dy furgonë në Elbasan. Ngjarja ndodhi në orët e para të mëngjesit të sotëm....