MENU
klinika

Aksident gjatë natës

Trajleri del nga rruga në Librazhd, shpëton mrekullisht shoferi

25.05.2024 - 10:40

Një aksident është shënuar gjatë natës në aksin rrugor Librazhd-Përres, në vendin e quajtur Pishkash.

Një trajler me targa maqedonase Sk 0311AZ, ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar poshtë.

Shoferi ka shpëtuar për mrekulli. Ndërkohë, policia po heton shkaqet e aksidentit.