MENU
klinika
Për çfarë flet filmi turk i Netflix?

Të gjithë po flasin për “Yedinci Kogustaki Mucize”!

"Do të vazhdoj të drejtoj programin"

Prezantuesi i njohur amerikan me koronavirus

Chris Cuomo, vëllai i guvernatorit të New Yorkut dhe prezantuesi i CNN, rezultoi pozitiv ndaj...

U infektua në koncert

Këngëtari i ‘I love Rock ‘N’ Roll’, ndërron jetë nga koronavirusi

Tekstshkruesi dhe këngëtari i këngës “I Love Rock ‘N’ Roll”, Alan Merrill, ka ndrruar jetë...

"Ishte fyese çdo kërkesë”!

Aurela u drejtohet gazetarëve: Kemi halle më të mëdha!

Aurela Gaçe u është drejtuar sot të gjitha mediave që i kërkonin një prononcim gjatë...

Shtyhet në Majin e 2021-it

Nuk ka Eurovizion! A do prezantohemi sërish me Arilenën?

Arilena Ara duhej të përfaqësonte Shqipërinë këtë vit në “Eurovision”, por situata me koronavirusin bëri...

Kënga e Ermalit nga karantina

“Unë i laj duart si Pëllumb Pipero”

Gjatë ditëve në karantinë Ermal Mamaqi është frymëzuar ka shkruar disa vargje plot humor për...

"Pas dy tamponëve negativë u ktheva në shtëpi"

Prezantuesi i njohur italian shërohet nga koronavirusi

Prezantuesi, komediani dhe regjisori i njohur italian, Piero Chiambretti është shëruar nga koronavirusi. Lajmin e...

Ja mesazhi i fundit!

Princ Harry dhe Meghan Markle heqin dorë nga Instagrami

Princi Harry dhe Meghan Markle nuk do ta përdorin më llogarinë e tyre @sussexroyal në...

Këngëtari shqiptar jep lajmin e shumëpritur

‘Jemi shëruar nga koronavirusi, presim të dalim nga Infektivi’

Këngëtari i njohur kosovar Muhamet Sejdiu, ka dhënë lajmin e mirë në mesantë, se ai...

"S’i bëjmë dot as ceremoninë mortore sipas traditës"

Sidrit Bejleri humb njeriun e familjes

Këngëtari i njohur shqiptar Sidrit Bejleri ditën e sotme ka humbur vjehrrin. Lajmin e ka...

Pallati Mbretëror i shqetësuar

Kamarieri i mbretëreshës Elisabeth me koronavirus

Një nga kamerierët e mbretëreshës Elisabeth II është infektuar me koronavirus. Lajmi është bërë i...

200 mijë maska për mjekët në Tiranë

Modeli shqiptar në Kinë do ndihmojë Shqipërinë

Modeli shqiptar, Rolando Lekaj, jep një lajm të mirë për shqiptarët, që po luftojnë prej...