MENU
klinika
Sipas “The Crown”

Si reagoi Charles kur mësoi vdekjen e Dianës?

Viti i ardhshëm do të nisë me dasma!

Një dasmë të vogël me pak të ftuar? Reagon partneri i Dafinës

Viti i ardhshëm do të nisë me dasma! Këngëtarja Dafina Zeqiri e njoftoi vetë lajmin...

Provokon sërish!

Kanye West, ‘sulm’ ndaj hebrenjve në këngën e tij të re

Kanye West shkaktoi edhe një herë reagime dhe arsyeja nuk është tjetër veçse qëndrimet e...

"Punoja ditë natë që ti bëja 1000 euro, kam pastruar…"

Blero rrëfen sakrificat për të realizuar këngën e tij të parë

Këngëtari i njohur Blero Muharremi gjatë qëndrimit në shtëpinë e “Big Brother Vip Kosova”, ka...

“I nderuar të vizitoj atdheun e gruas”

Taika Waititi në Prishtinë: Ndihem si në shtëpi!

Këngëtarja kosovare me famë botërore, Rita Ora ka sjellë për herë të parë në Kosovë,...

“Unë mbaj anën e Ledrit”

A janë bashkë këngëtari dhe Sara Hoxha, flet Ermal Fejzullahu

Këngëtari i njohur, Ermal Fejuzullahu ka komentuar aludimet për ndarjen e çiftit të njohur të...

U sulmua nga Qeveria izraelite

Gigi Hadid reagon sërish për vendin e saj

Modelja Gigi Hadid, e cila është me prejardhje nga Palestina ka shprehur mbështetjen për vendin...

Feston sot ditëlindjen

Rita Ora shkon në Kosovë me Taika Waititi-n

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Rita Ora feston sot ditëlindjen. Ajo mbush 33 vjeç. Në...

Çfarë ndodhi?

Publiku ‘mbron’ balerinën, Olta Gixhari shpërthen ndaj tyre

Performanca e Eni Shehut dhe partneres së tij në kërcim Odeta mbrëmjen e djeshme nuk...

“Në vendin tonë shumica e fëmijëve lindin për interes”

Eliona Pitarka shpërthen ndaj Zhaklin Lekatarit: E neveritshme…

Aktorja e njohur Eliona Pitarka ka reaguar së fundmi rreth deklaratës së ish-opinionistes së “BBV”,...

"Bab, direkt më mori malli!"

Ndarja nga jeta e Zef Dedës, Juli publikon foton me të atin

Julian Deda, pas humbjes së babait të tij, figurës së mirënjohur të humorit shqiptar Zef...

“... e marr gjithmonë me vete”

Taulant Seferi prek me fjalët për nënën e tij

Shqipëria është kualifikuar në Euro 2024 futbollisti i Shqipërisë, Taulant Seferi thotë se akoma nuk...