MENU
klinika
Fotot dhe videot duke shëtitur bëjnë xhiron e rrjetit

Jennifer Lopez dhe Ben Affleck pushime në Capri

Pasuri marramendëse

Këta janë 5 personazhet që kanë një ishull privat

Të gjithë e dimë se personazhet e njohur, kryesisht aktorët dhe këngëtarët, janë ndër më...

Jeni kuriozë?

Si kanë ndryshuar pamjet e disa prej ikonave të modës ndër vite…

Njerëzit e famshëm zakonisht nuk e nisin karrierën e tyre me stilistë të modës dhe...

Flet për rrugëtimin artistik

Soni Malaj: Në disa festivale nuk do të doja të kisha marrë pjesë

Soni Malaj ishte e ftuar këtë të mërkurë në emisionin “Abc-ja e mëngjesit” ku foli...

"Një legjendë televizive"

Pas 10 vitesh, rikthehet në ekran programi juaj i preferuar!

Emisioni i preferuar i shqiptarëve, “Kutia e fundit” do të rikthehet pas 10 vitesh. Këtë...

Zbulon kujt i shkroi gjatë atij momenti

Alban Ramosaj përjeton eksperiencën e frikshme në avion!

Alban Ramosaj ka përjetuar një situatë shumë të frikshme ditën e sotme gjatë fluturimit me...

"Ju starat e Shqipërisë e keni bezdi"

Këngët në dialektin e Kosovës, Elvana ka një përgjigje për kritikët

Elvana Gjata ka reaguar ndaj një ndjekësi që e ka kritikuar për përdorimin e dialektit...

"Mendoj se kam bërë një mik"

Rama drekon me familjen Lipa në Vlorë

Kryeministri Edi Rama ka drekuar me familjen e Dua Lipës në Vlorë. Ka qenë babai...

Pas vëllait të saj

Vajza e Harry-t dhe Meghan, pjesë e listës për fronin mbretëror!

Së fundmi mediat britanike kanë raportuar se vajza e Princ Harry dhe Meghan Markle, Lilibet...

“Na presin gjëra të reja përtej TV”

Çfarë po përgatit Fjoralba Ponari?

Fjoralba Ponari është një nga figurat televizive më të dashura për publikun dhe këtë e...

'Ndonjëherë më mund, por nuk ia tregoj njeriu'

Moderatorja shqiptare rrëfen për herë të parë sëmundjen

“E drejtpërdrejtë, e vërtetë, shumë e ndjeshme”, me këto tri fjalë e përshkroi veten e...

Rrëfehet Adrola Dushi

Si ia ka shpjeguar të birit divorcin nga ish-bashkëshorti?

Adrola Dushi ishte e ftuar dje në emisionin “Pushime On Top”, ku foli gjerë e...