MENU
Bastet kanë filluar

Gjinia dhe emri i mundshëm i foshnjës me gjak mbretëror

" S'kishte si të ndodhte ndryshe ..."

Vjen reagimi i Aurela Gaçes për albumin e Tunës

Para disa ditëve Tuna solli albumin e saj të rri “Fortuna”, të përbëhet nga 7...

"Varfëria këmbëkryq në këtë vend"

Përlotet Agron Llakaj kur flet për vendlindjen

Agron Llakaj i ftuar ne emisioni Soiree, është përlotur për gjendjen aktuale dhe varfërinë që...

Mendohuni mirë kur zgjidhni

Morena Taraku tregon zhgënjimin nga mjekësia

Mjekësia është një nga problemet që na shqetëson të gjithëve. Këngëtarja Morena Taraku ka bërë...

"Doja të vdisja"

Emilia Clarke flet për sëmundjen

Emilia Clarke, zgjodhi që të rrëfejë për diçka vërtetë personale për “New Yorker” dhe të...

Kartolinë tradicionale

Barack Obama, një mesazh JLo dhe Alex ROdriguez

Lajmi i fejesës së çiftit të njohur qendroi edhe në vëmendjen e ish-Presidentit amerikan, Barack...

Publikon fotot bashkëshortja

Operacioni i djalit të Dr Florit, me sukses

Pak ditë më parë bashkëshortja e Dr.Florit ka kaluar një tjetër moment të vështirë, pasi...

" Foshnja nuk lëvizte ..."

Maja flet për çastet e vështira që përjetoi

Këngëtarja e njohur Maja Aliçka, vitin e kaluar u bë nënë e një djali për...

I pasur por modest

Kampioni i boksit jeton në thjeshtësi

Zotëron 34 milionë euro, por kampioni Anthony Joshua ka zgjedhur të bëj një jetesë modeste....

“Ëndërr e prerë”

“Jericho” sjell Dritëro Agollin

Edhe një këngë tjetër e re i është bashkuar një numri të madh prurjesh muzikore...

Zotëron një motoskaf

Po afron vera, Gjiko fillon blerjet

Këngëtari i hip hopit Gjiko i cili është duke shijuar ndjesinë e të qenit baba...

Edhe Hana shik

Mozik jetë e shtrenjtë dhe me stil

Mozzik duket se po përkujdeset që edhe vajza e tij të jetë me stil, ashtu...