MENU
klinika

Sezoni i tyre po vjen

6 modele sandalesh që gocat do i adhurojnë

18.04.2024 - 11:55

Ka shumë gjëra që presim me padurim gjatë verës: pushimet, diellin, fundjavat e gjata me miqtë, por përtej kësaj është moda dhe gjithë prurjet e reja të sezonit që marrin vëmendjen e të gjithëve, sidomos vajzave. Sandalet janë kryefjala e sezonit, ndaj modelet më të mira vijnë direkt nga pasarelat. Tone vishnje, sandale me rripa apo me detaje aksesorësh, ja gjashtë modelet IN që me siguri gocat do i pëlqejnë shumë.

#1 Sandale me gisht

6 modele sandalesh që gocat do i adhurojnë
FOTO: CHANEL VIA LAUNCHMETRICS

#2 Detaje aksesorësh

6 modele sandalesh që gocat do i adhurojnë
FOTO: TORY BURCH VIA LAUNCHMETRICS

#3 Nuancë merlot

6 modele sandalesh që gocat do i adhurojnë
FOTO: HERMES VIA LAUNCHMETRICS

#4 Finesë dhe asimetri

6 modele sandalesh që gocat do i adhurojnë
FOTO: BOTTEGA VENETA VIA LAUNCHMETRICS

#5 Frymëzim nga vitet ‘90

6 modele sandalesh që gocat do i adhurojnë
FOTO: COPERNI VIA LAUNCHMETRICS

#6 Çorape & sandale

6 modele sandalesh që gocat do i adhurojnë
FOTO: CHANEL VIA LAUNCHMETRICS