MENU
klinika
Paralajmërohet heqja e maskave javët e ardhshme

Greqia drejt masave të tjera lehtësuese

Ja kush do të vizitojë së shpejti Kosovën

Albin Kurti takon ambasadorin Italian, Orlando

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti ka zhvilluar një takim me ambasadorin Italian Nicola Orlando. Ky...

Hezitojnë të vizitojnë bregdetin shqiptar për herë të parë, por...

Serbët kërkojnë Shqipërinë për pushime: Rritet interesimi…

Hezitojnë të vizitojnë brendetin shqiptar për herë të parë, por ata që e kanë vizituar...

“E kapi foshnjën dhe e hodhi në…”

Të tjera detaje nga dëshmia tronditëse e bashkëshortit…

Mediat greke kanë zbardhur të tjera detaje nga dëshmia e pilotit greke, i cili vrau gruan e...

Klosi mbledh Task-Forcën e Turizmit në Pogradec

“Sfida kryesore e këtij sezoni do të jetë niveli i shërbimeve dhe…”

Ministri i Turizmit dhe Mjedisit, Blendi Klosi ka mbledhur Task-Forcën e Turizmit në Pogradec, qytetin...

"I pamohueshëm gjenocidi serb"

Profesori amerikan: Kurti të mos e pranojë Asociacionin

Profesori në Universitetin e Nju Jorkut, Alon Ben Meir, në një intervistë për KosovaPress, thotë...

“S’të bëjnë më krahët të punosh”

Breshëri shkatërron gjithçka në fshatin Muçan

Stuhia e breshërit që pushtoi pasditen e djeshme Elbasanin, shkatërroi totalisht të gjithë të mbjellat....

Lejohen të kalojnë vetëm punëtorët sezonal

Kapshtica ende e mbyllur për shqiptarët!

Ministria e Jashtme e Shqipërisë njoftoi se duke nisur nga sot, 19 qershor, në Greqi do...

"Jetësimi i korridorit të VIII, projekti më ambicioz"

Balluku takon Zoran Zaev në Vjenë

Ministrja e Infrastrukturës dhe Energjetikës, Belinda Balluku, ka zhvilluar një diskutim me kryeministrin e Maqedonisë...

Librazhd

Balla: Vijon puna për rehabilitimin e rrugëve dhe hapsirave publike

Pas rehabilitimit të rrjetit të ujësjellësit dhe kanalizimeve në Librazhd vijon puna sistemimin e çdo...

Nga ryshfeti te trukimi i ndeshjes

Si u zbulua nga përgjimet prokurori i Sarandës

Të tjera detaje dalin në dritë nga arrestimi i prokurorit të Sarandës, Sali Hasa, pas...

Samiti i vendeve të Ballkanit

Kurti: Kosova dhe Serbia të zotohen për paqe

Kryeministri i Kosovës Albin Kurti ka theksuar në samitin e gjashtë vendeve të Ballkanit Perëndimor,...