MENU
klinika
"Do t’i zgjidhim të gjitha çështjet e lëna pezull"

Rama takim me presidenten e Greqisë: Jam optimist!

“Ohri normalizon marrëdhëniet"

Haradinaj pro marrëveshjes, jo Kurtit

Ish-kryeministri i Kosovës dhe kryetar i AAK, Ramush Haradinaj në një intervistë për “Ballkan Update”...

Mistotakis: Ke ardhur si artist, jo si kryeministër

Dendias mban për dore Zahon, i vogli “i vodhi” shfaqjen Ramës

Kryeministri Edi Rama çeli mbrëmjen e djeshme një ekspozitë në Athinë me punimet e tij...

Emrat

Lëvizje në Polici, ndërrohen shefat e komisariateve në disa qytete

Një sërë lëvizjesh janë bërë së fundmi në disa komisariate vendore të Policisë së Shtetit....

Mal i Zi

Deputeti shqiptar shpëton një foshnje në lumin Moraça

Një grua ka humbur jetën të hënën pasi u mbyt në lumin Moraça të Podgoricës....

Ish-prokurori tregon kush mban vendin e parë

Ja qyteti që konsumon më shumë kokainë në Shqipëri

Ish-prokurori i Krimeve të Rënda, Eugen Beci thotë se në Shqipëri aktualisht ka një kultivim...

"Kosova ka përgjegjësi aktive"

Berat Buzhala: Kurti është gënjeshtari më i madh në Ballkan

Analisti nga Kosova, Berat Buzhala thotë se ka një marrëveshje mes Kosovës dhe Serbisë nga...

Takimi në Ohër

Bushati: Plani evropian duhet të ishte më i detajuar

Ish-ministri i Jashtëm, Ditmir Bushati thotë se plani evropian për normalizimin e marrëdhënieve mes Kosovës...

Nuk raportohen dëme

Tërmet në Greqi/ Lëkundjet ndihen në Prevezë e Lefkada

Një tërmet me magnitudë 4.5 ballë të shkallës Rihter ka ndodhur në orën 02:20 të mëngjesit...

Nuk kanë marrë pagat prej 3 muajsh

Punonjësit e portit të Shëngjinit sërish në protestë

Punonjësit e portit të Shëngjinit kanë zhvilluar sot një protestë lidhur me pagat. Ata janë...

U arrestua bashkë me Lefter Allën

GJKKO lë në burg ish-juristin e Bashkisë së Bulqizës

Gjykata Kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar, ka rikonfirmuar masën e caktuar në mungesë “arrest...

“E marta e shenjtë”

Rama ndan pamje nga Kisha e Laçit

Kryeministri Edi Rama uroi sot besimtarët për të martat e shenjta të Shën Ndout. “MIRËMËNGJES  dhe...