MENU
klinika
EMRAT

U kapën me fara kanabisi, si ranë në pranga dy trafikantët nga Vlora

Rama publikon videon

“Ja pamjet e terminalit të ri në Korçë”

Kryeministri Edi Rama ka publikuar sot pamjet nga terminali i ri i autobusëve dhe taksive...

“Përfundojnë me qindra të vdekur”

Presidenti serb, Vuçiç: Nuk duam që me Kosovën të kemi…

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç, deklaroi sot në Beograd, se Serbia është e përkushtuar për...

12 organizata të shoqërisë civile thirrje Albin Kurtit

“Rregullo procesin e vaksinimit, kjo situatë është e turpshme”

Një grup organizatash të shoqërisë civile kanë reaguar në lidhje me situatën e krijuar si...

Kryenegaciatori shqiptar Zef Mazi flet nga Shkupi

“Shtyrjet e Konferencës së Parë Ndërqeveritare shtojnë lodhjen”

Kryenegociatori për integrim të Shqipërisë në Bashkimin Evropian, Zef Mazi ka vizituar sot Shkupin për...

Forca të shumta policie shpërndahen në qytet

Ekzekutimi i Everest Çakës/ Blindohet Elbasani

Forca të shtuara policie janë vënë re pasditen e sotme në qytetin e Elbasanit. Dhjetëra...

Ndalohet hyrja në Greqi deri më 24 maj

Autoritetet helene tregojnë masat e reja për Shqipërinë

Qeveria greke ka vendosur të mos ndryshojë masat për qytetarët shqiptarë që hyjnë në territorin...

Kritikat e ish-ministres

Besa Shahini kryqëzon Kurtin: Merr shembull nga Shqipëria

Ish-ministrja e Arsimit të Shqipërisë, Besa Shahini, ka kritikuar rëndë kryeministrin e Kosovës, pas imazheve...

Dy detyrat kryesore që Rama iu lë institucioneve

Mblidhet task-forca e turizmit në Vlorë

Mblidhet në Vlorë task-forca e turizmit në prag të sezonit turistik 2021, me pjesëmarrjen e...

"Votat u blenë me 50 mijë lekë"

PD paraqet provat në KAS për përsëritjen e zgjedhjeve në Berat

Komisioni i Ankimimeve dhe Sanksioneve ka nisur mbledhjen për shqyrtimin e kërkesave të Partisë Demokratike...

Flet për marrëdhëniet me Greqinë

Zaev: Marrëveshja e Prespës na shndërroi në aleatë

Nga Tom Ellis Kryeministri i Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev, thekson se anëtarësimi i vendit...

Qindra qytetarë në radhë për vaksinën

Kreu i LDK: Një qeveri e tërë është në gjumë

  Kreu i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Lumir Abdixhiku ka reaguar për situatën e krijuar...