MENU
klinika
Informacionet paraprake

Bie në gropën me ujë, mbytet fëmija në Përrenjas

Familja e denoncon te zhdukur prej 5 ditësh

Doli të mblidhte bimë medicinale në Dibër, mister fati i të riut

Një 18-vjeçar nga fshati Dypjakë i Dibrës ka humbur kontaktet me familjen e tij prej...

Periudha më e arsyeshme!

M. e Veriut hap kopshtet dhe kufijtë në fillim të qershorit

Maqedonia e Veriut do të rihapë kopshtet në fillim të qershorit, ndërsa pritet që kufijtë...

Çuçi: Disiplinohet shitja e peshkut dhe...

Inaugurohet qendra e ankandit të peshkut në liqenin e Shkodrës

Ministri i Bujqësisë, Bledi Çuçi ka njoftuar se prej ditës së hënë do të vihet...

19 tamponë në 24 orët e fundit

Në Krujë shtohen rastet pozitive me COVID-19

Kruja ashtu si Tirana dhe disa rrethe të tjera vijon të jetë aktive me rastet...

Iku dhe i 5-të në më pak se një vit

Kadastra e Vlorës sërish pa drejtor

Kadastra e Vlorës sërish pa drejtor. Bilbil Aliaj duroi vetëm 3 muaj në këtë detyrë...

“Rifillojeni tani dialogun e udhëhequr nga BE-ja!”

Apeli i ministrave francez e gjerman për Kosovën

Presidenti i Republikës Ilir Meta ka shpërndarë në “Facebook” një qëndrim të përbashkët të ministrit...

Flasin ekspertët

Po e përdor Kurti “kërcënimin e Gardës Vullnetare Shqiptare”?

Kryeministri në detyrë, Albin Kurti ditë më parë bëri publik një e-mail kërcënues ndaj tij...

Arsyet që prezantojnë kryetarët

Komunat e Kosovës kërkojnë shkurtimin e fazës së dytë

Kryetarët e Komunave po kërkojnë që të shikohet mundësia e shkurtimit të fazës së dytë...

Vdekja e fëmijës në Berat

Arrestohen drejtori i shërbimeve dhe përgjegjësi i ndriçimit

Drejtori i shërbimeve në bashkinë e Beratit dhe përgjegjësi i ndriçimit në zonat urbane janë...

1005 të infektuar me koronavirus

21 raste të reja në Kosovë, shumica në Prizren

21 raste të reja janë regjistruar me COVID-19 në Kosovë, 20 më shumë se dje...

E mori detyrën para 4 muajsh

Dorëhiqet drejtori i pestë i Kadastrës në Vlorë

Dorëhiqet Bilbil Aliaj nga drejtimi i Kadastrës së Vlorës. Aliaj u emërua në detyrë në...