MENU
klinika
Ftesa e Borrell

Vuçiç konfirmon pjesëmarrjen në Bruksel: Do shkoj, por…

E miratuar më 8 korrik

Abazoviç firmos Marrëveshjen Themelore!

Kryeministri i Mali të Zi, Dritan Abazoviç, konfirmoi të mërkurën se është nënshkruar Marrëveshja Themelore...

Kërkohet ndërhyrje nga ajri

Situata me zjarret në Krujë problematike!

Vijon të mbetet problematike situata me zjarret në Krujë. Gazetari Andi Shota raportoi për “BalkanWeb”...

Detajet e para

Plagoset me thikë një 33-vjeçar në Elbasan

Elbasan/Informacion paraprak Në lagjen “28 Nëntori”, gjatë një konflikti për motive të dobëta, shtetasi Q....

Ja çfarë përmban projektvendimi

Votimi i diasporës në zgjedhje, zbardhet propozimi i KQZ

Gazetari i “Panorama” Mariglen Kume ka siguruar propozimin e Komisionit Qendror të Zgjedhjeve për rregullat...

"Nuk e vrau varka, por shteti!"

Vdekja e 7-vjeçares, shoqëria civile paralajmëron protestë

Qytetarë të shumtë kanë mbajtur dje homazhe tek Kryeministria për 7-vjeçaren Jonada Avdia që u...

Pas tragjedisë

“Një kukull që pret vajzën e vogël, të luajë…”

Pamje rrëqethëse vijnë sot nga plazhi i Potamit në Himarë, ku një ditë më parë...

Aksidentoi për vdekje 7-vjeçaren në Potam

Zbardhet dëshmia e Arjan Tases: Bëra një rrotullim në vend dhe…

Autori i krimit të rëndë në plazhin e Potamit, Arjan Tase është marrë në pyetje...

“Pse po lindin telashe?”

BBC shkrim për Kosovën: Dhuna mund të ndizet përsëri

Tensionet po rriten midis serbëve etnikë dhe qeverisë së udhëhequr nga shqiptarët në Kosovë, Evropën...

Tragjedia në Himarë

Shkarkohet i gjithë zinxhiri komandues në Drejtorinë për Kufirin në Vlorë

Shkarkohet i gjithë zinxhiri komandues i Drejtorisë Vendore për Kufirin dhe Migracionin Vlorë dhe personat...

Çfarë deklaron presidenti serb?

Kurti dhe Vuçiç do të takohen shumë shpejt në Bruksel

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç, ka bërë të ditur se do të takohet me kryeministrin...

Çfarë biseduan?

Zhvillimet e fundit në Kosovë/ Kurti telefonatë me Stoltenberg

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, ka zhvilluar një bisedë telefonike me Sekretarin e Përgjithshëm të...