MENU
klinika
"T’i jepet zgjidhje kësaj loje!"

Naftëtarët e Ballshit sërish protestë masive përballë uzinës

Skandal në Berat

Mësuesi i dënuar për pedofili kthehet në punë

Një skandal është zbuluar në një nga shkollat 9-vjeçare të qytetit të Beratit, “22 Tetori”....

Vrau 8-vjeçarin në Fier

I vihet flaka shtëpisë së Klodian Çalamanit

Shtëpia e ‘monstrës së Fierit’ Klodian Çalamani, është shkrumbuar nga flakët. Lajmi konfirmohet nga fshati...

Daja abuzoi me nipin 8 vjeç

Si motra i ngriti kurth vëllait dhe sinjalizoi policinë

Gjithçka duket se flet në disfavor të dajës që dyshohet se abuzoi me nipin e...

“Segmenti Milot-Fier do të bëhet me pagesë”

Rama flet për investimet në infrastrukturë

Kryeministri Edi Rama ka deklaruar se “segmenti Murriqan-Milot-Thumanë-Kashar-Rrogozhinë-Fier do të bëhet me financim privat dhe...

E kishte ngacmuar seksualisht

E mitura kallëzon 63-vjeçarin në polici

Një ngacmimi seksual ndaj një 13-vjeçare raportohet të ketë ndodhur në Fier. Sipas njoftimit të...

“Sytë e tij kanë parë diçka që…”

Familjarët e Mateos denoncojnë fqinjën e tyre

Familjarët e 8-vjeçarit Mateo Vasia, i cili u vra me sende të forta nga fqinji...

Si jetonte vrasësi i fëmijës 8-vjeçar?

VIDEO / Brenda shtëpisë së ‘monstrës’ Klodian Çalamani!

Këto janë pamjet ku banonte Klodian Çalamani, monstra që vrau dhe groposi 8-vjeçarin Mateo të...

“Do i djegim të gjitha nuk do ngelet asgjë”

Naftëtarë: Falimenti i ARMO-s të bëhet publik

Naftëtarët e Ballshit kanë dalë edhe këtë të hënë në protestë për pagat e prapambetura...

Çfarë thonë shokët e nxënësit shembullor

Dyshohet se i dha fund jetës për shkak të sfidës në “Tik-Tok”

Një 13-vjeçar i ka dhënë fund jetës, duke u vetëvarur me një spango në dhomën...

Detaje tronditëse! U gjet i varur në dhomë

Shoku i 13-vjeçarit: Po realizonte video për Tik Tok

13 vjeçari nga Golemi i Lushnjes, i cili u gjet i vetëvarur në dhomë nga...

“Ma sillni këtu kriminelin”

Të afërmit e 8-vjeçarit protestojnë sot në paraburgimin e Vlorës

Familjarët dhe të afërmit e 8-vjeçarit Mateo Vasiut po protestojnë ditën e sotme tek paraburgimi...