MENU
klinika
Nuk ka probleme me qarkullimin

Pas Lezhës e Durrësit, mjegulla ‘pushton’ Vlorën!

Rama publikon pamjet nga Vlora

“Para disa viteve dukej si një ëndërr e keqe!”

Kryeministri Edi Rama e ka nisur këtë të shtunë me një video nga qyteti i...

Pritet të shkojë edhe Ram

Sot fillon vaksinimi për mjekët dhe infermierët në Berat

Ditën e sotme pritet të fillojë vaksinimi edhe në qytetin e Beratit për mjekët dhe...

Me origjinë nga Berati

Kush është ‘Padrino i drogës’ që u ekzekutua te Piramida?

Behar Sofia, i njohur dhe me emrin Fatmir Sofia, ekzekutua mëngjesin e sotëm në mes...

Pamjet nga punimet

Kur mbaron “Lunogmare 2” në Vlorë?

Shëtitorja “Lungomare” në Vlorë do të shtrihet deri tek “Uji i Ftohtë”. Puna tashmë ka...

Karavasta

Përfundon investimi në nënstacionin elektrik

Përfundon investimi për fuqizimin e kapaciteteve në nënstacionin elektrik të Karavastasë. Ky nënstacion elektrik furnizon...

“Spitali i ri i Fierit do të menaxhohet nga turqit”

Rama jep detaje si do të bëhen punësimet në këtë spital

Kryeministri Edi Rama thotë se spitali turk që po ndërtohet në Fier do të menaxhohet...

më të prekurit të moshuarit dhe të papunët

Rekord rastesh pozitive me Covid në Fier

Fieri ka shënuar përsëri numër të lartë infektimesh nga Covid 19 ditën e sotme. Sipas...

Gjetja e makinës zbuloi vrasësit

Zbardhet vrasja e Shkëlzen Kastratit në Fier

Policia e Fierit ka arritur të zbardhë ngjarjen ku u ekzekutua 40-vjeçari Shkëlzen Kastrati në...

FSHZH shpall tenderin

34 milionë lekë për ndërtimin e urës automobilistike në Fier

Fondi Shqiptar i Zhvillimit ka shpallur një tender me fond 34.3 milionë lekë për Fierin....

Shpallen në kërkim

Ekezekutimi i Kastratit, identifikohen 4 autorët

4 persona janë shpallur në kërkim nga Policia, si autorë të dyshuar të atentatit të...

"Shumë shpejt..."

Rama: Aeroporti i Vlorës, kërkesë e investitorëve

Në një bashkëbisedim me qytetarët e Vlorës, kryeministri Edi Rama tha se me infrastrukturën e...