MENU
klinika
Ndalohet dhe i bëhet kontroll: Kishte drogë me vete

28 vjeçari me “Benz” nuk i bindet urdhrit të Shqiponjave

Bie në pranga 47-vjeçari në Kakavijë

U shpall në kërkim pas operacionit anti-drogë në Nikël

Një 47-vjeçar i shpallur në kërkim ka rënë në prangat e policisë së Kakavijës, pasi...

Një prej inxhinierëve kryesorë të Vlorës para ‘90

Ndahet nga jeta në moshën 70 vjeçare biznesmeni i ndërtimit

Është shuar në moshën 70 vjeçare nga një sëmundje e rëndë biznesmeni I ndërtimit Thodhori...

Dhjetëra forca policie “zbarkojnë” në rrethinat e Krujës

Parcelat me hashash çojnë “shtetin” në Nikël

Dhjetëra forca Policie kanë zbarkuar mëngjesin e sotëm në Nikël, për goditjen e paligjshmërisë në...

"Shkelësit do vihen para ligjit"

Bledi Çuçi publikon pamjet nga shembjet në Ksamil

Ministri i Brendshëm Bledi Çuçi ka publikuar pamjet nga shembja e ndërtimeve pa leje në...

15 pallate, 100 apartamente, 167 shtëpi

Pamjet me dron nga lagjia “Rilindja”

Kryeministri Edi Rama e ka nisur javën me pamje me dron të lagjes së re...

“Rally Albania 2021” spektakli i makinave në Shqipëri

300 të huaj mblidhen në Vlorë, pilotët: Vend fantastik

Kjo fundjavë do të sjellë një emocion më shumë dhe një arsye më shumë për...

Lihet në “arrest shtëpie” shoferi

Shembi urën e Darzezës pasi kaloi me mjet të tonazhit të rëndë

Gjykata ka caktuar masën e sigurisë “arrest në shtëpi” për Luftar Panahorin, shoferi që shembi urën...

Ngjarjet e bujshme

Qershori nis i ‘përgjakur’, 4 vrasje në 4 ditë!

Ndonëse jemi vetëm në fillim të qershorit, ky muaj ka nisur i përgjakshëm pas në...

Ankime për 25 Prillin

Prova të reja për Beratin/ Kolegji Zgjedhor rrëzon kërkesën e PD

Kolegji Zgjedhor po shqyrton sot padinë e bërë nga PD-LSI për qarkun e Beratit, lidhur...

Për çfarë akuzohen? (Emrat)

Marrin ryshfet, ndalohen dy mjekët në Fier

Policia e Fierit bën me dije se ka ndaluar dy mjekë, që shfaqen në video...

Kaloi me kamionçinë me skrep sipër

Shembi urën e Darëzezës, arrestohet shoferi 52-vjeçar

Shoferi i një kamioni, i cili kaloi në urën e Darëzezës duke e shembur atë...