MENU
klinika
EMRI-FOTO/ Ishte përgatitur për të kryer një vrasje?

Kapet 49-vjeçari me rrezikshmëri të lartë shoqërore

Njoftimi i policisë

Aksident në Divjakë/ Humb jetën shoferi, plagosen 4 të rinjtë

Një aksident me pasojë humbjen e një jete dhe 4 të plagosurve, ka ndodhur sot...

I shpallur në kërkim në Shqipëri e Mal të Zi

Emri/ Arrestohet 43-vjeçari në Berat

Një 43-vjeçar i dënuar tre herë nga autoritetet shqiptare dhe ato malazeze. Sipas policsë, Pajtim...

Përshkallëzohet sherri në familje

Rrahu motrën, mbesën dhe kunatën, arrestohet 53-vjeçarja

Një 53-vjeçare në Lushnjë ka rënë në prangat e policisë pasi akuzohet se ka dhunuar...

Policia jep detajet

Shkrumbohet një automjet gjatë natës në Vlorë

Një automjet ka shpërthyer në flakë gjatë natës në lagjen “Pavarsia 2” në Vlorë. Policia...

EMRI

U dogjën gjatë natës, 3 mjetet ishin në pronësi të biznesmenit

Mbrëmjen e djeshme, rreth orës 02:00, në lagjen “24 Maji”, ka rënë zjarr dhe janë djegur...

Çfarë thotë policia

Tjetër ngjarje në Vlorë, 3 makina të parkuara digjen gjatë natës

Një tjetër ngjarje e rëndë është regjistruar në Vlorë. Burime zyrtare nga policia bënë me...

Njoftimi i Policisë

Makina merr flakë në autostradë, shpëton mrekullisht shoferi

Një makinë është djegur mbrëmë në autostradën Vlorë-Fier. Ngjarja ndodhi rreth orës 22:30. NJOFTIMI I...

Hedh poshtë akuzat

Shpresa Cani i vdiq në derë, vjen reagimi nga kryebashkiakja

DEKLARATE PER MEDIAT, BASHKIA LUSHNJE! Bashkia e Lushnjës përmes Kryetares se Bashkisë Eriselda Sefa nisur...

Ngjarja në Lushnje

Gruaja i vdes në zyrë, kryetarja e bashkisë kërkon ‘të heqë’ tersin

Një 60-vjeçare nga fshati Çinar, e identifikuar si Shpresa Cani ka ndërruar jetë këtë të...

"60-vjeçarja vdiq për shkaqe natyrore"

Gruaja vdiq në ambientet e Bashkisë, reagon policia

Policia ka reaguar për ngjarjen e rëndë të shënuar në Lushnjë, ku një grua ndërroi...

Brenda ambienteve të Bashkisë së Lushnjes...

I hoqën ndihmën ekonomike, ndërron jetë 60-vjeçarja

Një ngjarje tronditëse ka ndodhur mëngjesin e sotëm në ambientet e Bashkisë së Lushnjës, ku...