MENU
klinika
I lënduari dërgohet në spital

Aksident në Vlorë, makina përplas të moshuarin!

Në pranga 2 shoferë

‘Rrugorja’ në aksion, pezullohen 124 leje drejtimi në Fier

Policia Rrugore në Fier ka vijuar kontrollet në të gjitha akset në qytet, me qëllim...

Detaje për laboratorin e kokainës në Fier

Gazetari: Janë vendosur përgjues në makina e shtëpi

Gazetari Eni Ferhati është shprehur mbrëmjen e djeshme se rreth 60 persona kanë pasur dijeni...

Festë me këngë e valle!

110-vjetori i Pavarësisë/ Qytetarët nga Kosova mbushin Vlorën

Dhjetëra qytetarë nga Kosova kanë mbërritur në Vlorë këtë 28 nëntor për të marrë pjesë...

Paralajmërimi i Karamuços

Laboratori i drogës në Fier/ Priten arrestime të reja

Ervin Karamuço, ekspert i kriminalistikës dhe profesor, ka paralajmëruar arrestime të tjera në lidhje me...

Sot 110-vjetori i Pavarësisë

Ngrihet flamuri në Vlorë, Osmani dhe Kurti krah Begajt dhe Ramës

Sot Shqipëria feston 110 vjetorin e pavarësisë, ndërsa në vend pritet të zhvillohen aktivitete të...

Zenel Çerveniku: Unë porosita vetëm pleh kimik

GJJKO lë në burg 10 të arrestuarit për kokainën në Fier

Gjykata e Posaçme ka rikonfirmuar masat e sigurisë “arrest me burg” për 10 të arrestuarit...

Edi Rama shpërndan videon e Mohamed Alabbar

“Durrësi, do jetë kulmi i më të mirës”

Kryeministri Edi Rama ka ndarë me ndjekësit në llogarinë e tij në rrjetin sociale Facebook,...

Nga vartësi i Ballukut tek mjeku i Nuredin Dumanit

Dalin para GJKKO të arrestuarit për trafikun e drogës

Dalin këtë të shtunë para togave të zeza të Gjykatës së Posaçme GJKKO të arrestuarit...

Kokaina vinte nga Kolumbia

Emrat e personave të arrestuar për laboratorin e drogës në Fier

Zbardhen emrat e 10 personave të arrestuar nga Policia me urdhër të SPAK, për laboratorin...

Historia e të “tmerrshmit” të Beratit

Greqia refuzoi ekstradimin në Shqipëri të Lulzim Cakës

Sot autoritetet greke refuzuan ekstradimin në Shqipëri, të Lulzim Cakës, i njohur si i “tmerrshmi”...

Parcela me kanabis mes rreshtave të misrit

Arrest me burg për 2 efektivë policie dhe katër persona të tjerë!

Dy efektivë policie janë arrestuar pas zbulimit të parcelës me kanabis në korrik të këtij...