MENU
klinika
Pse LSI nuk mori mandat?

Çfarë doli nga rihapja e kutive në Berat?

Një nga pistat e hetimit është...

Rruga që lidh tre vrasjet nga Elbasani në Vlorë

Në muajt e fundit vrasjet mafioze në mes të ditës brenda qyteteve kanë tronditur Vlorën...

Nga Qarri, Gjikaj, te “The Boss” dhe Troqja

4 vrasjet mafioze që tronditën Vlorën në 4 muaj

Në muajt e fundit Vlora nuk ka qenë në qetësi. Nga shkurti deri në mbrëmjen...

17 të shoqëruar

Ekzekutimi i 38-vjeçarit në Vlorë, viktima i armatosur

Të tjera detaje dalin në dritë nga vrasja e 38-vjeçarit Delon Troqe në Vlorë. Krimi...

Përfundon numërimi

LSI nuk e merr dot mandatin në Berat

Në Komisionin e Ankimimeve dhe Sanksioneve kanë mbetur edhe dy kuti për t’u rinumëruar nga...

PD e LSI ankimuan rezultatin

KAS refuzon kërkesën për përsëritjen e zgjedhjeve në Vlorë

Komisioni i Ankesave dhe Sanksioneve refuzon kërkesën për përsëritjen e zgjedhjeve në qarkun Vlorë. Kërkesa...

PD pro, pranon edhe PS, por...

LSI kërkon rinumërimin e votave të gjithë qarkut të Beratit

LSI pretendoi sot në KAS ku po shqyrtohet ankimimi për hapjen e të gjitha kutive...

Masakroi çiftin Pasho duke i copëtuar në 4 valixhe!

Drejtësia italiane lë në burg Elona Kaleshin

36-vjeçarja shqiptare, Elona Kalesha, e arrestuar që nga dhjetori i kaluar për vrasjen e dyfishtë  dhe masakrimin...

Hije dyshimi për…

Në Berat 21 persona kanë “votuar” 57 herë!

Pajisja e identifikimit elektronik të zgjedhësve duket se ka justifikuar besimin. Nga kryqëzimi i të...

"Eliminohen radhët e gjata!"

Kryeministri Rama shfaq pamjet nga DRSHTRR Fier e Lushnje

Kryeministri Edi Rama ka publikuar pak çaste më parë një video në rrjetet sociale, ku...

“Eja në Vlorë”!

Çelet zyrtarisht sezoni turistik, festë me muzikë e fishekzjarrë

Eja në Vlorë. Ndryshe nga vitet e tjera, në çeljen zyrtare të sezonit turistik është...

nën hetim dy shtetasit italianë

Falsifikoi testet e Covid-19, arrestohet fieraku

Policia e Vlorës ka arrestuar një person dhe proceduar penalisht dy të tjerë, për tentativë të...