MENU
klinika
Ish-ministri i Mjedisit refuzon të qëndrojë në burg

Apeli i GJKKO-së vendos sot për lirinë e Lefter Kokës

Detajet e ngjarjes

Digjen dy makina dhe një banesë në Vlorë

Një mjet tip furgon është përfshirë nga flakët mëngjesin e sotëm në Vlorë. Gazetari Enrik...

Gara për kreun e ri të PD

Berisha takim me simpatizantët në Kukës, Elezi në Berat e Lushnje

Sali Berisha dhe Ibsen Elezi, rivalët në garën për kreun e ri të Partisë Demokratike...

Nuk i mbijetoi plagëve të marra

Vritet 30-vjeçari nga Fieri në Londër

Një 30-vjeçar shqiptar është vrarë me thika dy ditë më parë në Londër. Abcnews.al mëson se Olsi...

Vdes edhe pasagjeri

Pamje nga aksidentit i rëndë në bypasin e Orikumit

Rëndohet bilanci nga aksident i rëndë i ndodhur pak çaste më parë në bypassin e...

Punëtori tjetër i bllokuar 

Rrëzohet kamioni në bypasin Orikum-Kaninë! Vdes shoferi

Drejtuesi i një kamioni ka humbur jetën, ndërsa punëtori tjetër ka mbetur i bllokuar në...

Bashkëshortja e tij kërkon ndihmën e policisë

Zhduket pa asnjë gjurmë prej dy javësh 49-vjeçari në Divjakë

Një 49-vjeçar në Divjakë është zhdukur nga banesa e tij prej dy javësh. Ka qenë...

Iu rrëzua kamioni, 59-vjeçari humbi jetën

Bashkëshortja: Kanë manipuluar provat, mjeti kishte defekt

Aksidenti në Mollaj të Mallakastrës që i ka marrë jetën 59-vjeçarit Ferdi Metushi në prill...

Operacioni “Hill 2″

Arrestohet 41-vjeçari me precedentë penalë

Arrestohet nga policia 41-vjeçari i rrezikshëm  falë ndërhyrjes së shpejtë të Komisariatit të Policisë Vorë....

Vlorë

Ishin të parkuara, digjen dy makina

Digjen dy automjete gjatë natës në Vlorë. Rreth orës 02:00 është marre njoftim se një...

Zbresin në bazën demokrate

Berisha në Elbasan, Alibeaj në Fier, ja deputetët që i shoqërojnë

Më prag të zgjedhjes së presidentit të ri të vendit, por edhe 22 majit kur...

"Ish-zyrtari kthehet në burg"

Gjykata e Lartë nis shqyrtimin e çështjeve, ndryshon vendimin

Në Shqipëri, Gjykata e Lartë ka nisur shqyrtimin e çështjeve. Në një vendim të fundit...