MENU
klinika
nën hetim dy shtetasit italianë

Falsifikoi testet e Covid-19, arrestohet fieraku

Do verifikohet përputhshmëria e listave të zgjedhjeve

KAS vendos të hapë 24 kuti në Berat: Pranohen si provë disa…

KAS pranoi kërkesën e LSI, për të hapur 24 kuti të materialeve zgjedhore në qarkun...

policia ngre pika kontrolli gjatë natës, disa të ndaluar

Vrasja e biznesmenit dhe ngjarjet kriminale në Vlorë

Duke marrë shkas nga vrasja e biznesmenit Bledar Birçajt, të cilit iu bë atentat në...

EMRAT

U kapën me fara kanabisi, si ranë në pranga dy trafikantët nga Vlora

Dy persona kanë rënë në prangat e policisë së Vlorës, pasi u kapën me një...

Dy detyrat kryesore që Rama iu lë institucioneve

Mblidhet task-forca e turizmit në Vlorë

Mblidhet në Vlorë task-forca e turizmit në prag të sezonit turistik 2021, me pjesëmarrjen e...

"Votat u blenë me 50 mijë lekë"

PD paraqet provat në KAS për përsëritjen e zgjedhjeve në Berat

Komisioni i Ankimimeve dhe Sanksioneve ka nisur mbledhjen për shqyrtimin e kërkesave të Partisë Demokratike...

Në Pashaliman të Vlorës

‘Defender 21’, Rama e nis mëngjesin me foto nga stërvitja

Kryeministri Edi Rama mëngjesin e kësaj të premte e ka nisur me foto nga stërvitja...

Zgjedhjet në qarkun e Beratit

Mblidhet sot KAS për kërkesat e PD dhe LSI

Komisioni i Ankesave dhe Sanksioneve do të mblidhet sot për të shqyrtuar ankesat e subjekteve...

U ekzekutua në mënyrë mafioze në Vlorë

Bledar Birçaj ka qenë edhe drejtor banke

Bledar Birçaj u vra në Vlorë dy ditë më parë në lagjen “Hajro Çakëri” në...

Atentati në Vlorë

Identifikohet personi i tretë që ndodhej në makinën e viktimës

Zbardhet identiteti i personit të dytë që ndodhej në makinë, përveç biznesmenit Bledar Birçaj, që...

U largua menjëherë pas vrasjes!

Personi që shoqëronte Bledar Birçajn në makinën është polic!

Të tjera detaje janë publikuar në lidhje me vrasjen e Bledar Birçajt një ditë më...

I dënuar për grup të strukturuar kriminal

Arrestohet 51-vjeçari në Fier

Policia e Fierit ka arrestuar 3 persona gjatë orëve të fundit, të akuzuar për vepra...