MENU
klinika
E pëson 70-vjeçari që e kishte fshehur! Çfarë zbuloi policia

Ekzekutimi i Erjon Javorit, gjendet automjeti që përdorën autorët!

Emri

Shiste kokainë me doza, arrestohet 33-vjeçari në Fier

Klaudjo Osmënaj është arrestuar nga policia e Fierit në kuadër të operacionit ‘Tempullit’. Gjatë kontrollit...

I biri pjesë e grupit kriminal

Armë dhe municion luftarak, arrestohet 61-vjeçari në Vlorë

Një 61-vjeçar është arrestuar nga policia pasi iu gjet një pistoletë, municion luftarak dhe thikë,...

"Autori frekuentues i poligoneve të qitjes!"

Vrasja e Elton Javorit, eksperti zbardh detaje

Sipas ekspertit personi që ka kryer aktin ka pasur njohuri të mira të armëve të...

Flet Artan Hoxha

“Autori s’fshehu asgjë”/ Dalin detaje nga atentati në Fier

Një ngjarje e rëndë ndodhi ditën e djeshme në Fier, ku Agim Gashi vrau me...

Autori i shkoi paralel me makinë dhe qëllon…!

VIDEO/ Momenti kur vritet Elton Javeri në Fier

Janë publikuar pamjet e vrasjes së 41-vjeçarit Elton Javerit, atentat i regjistruar paraditen e kësaj...

U vra 100 metra larg shtëpisë

Zbardhen detaje, Javori u qëllua sapo zbriti nga makina

Janë zbardhur detaje të reja nga atentati me armë zjarri që ndodhi paraditen e sotme...

Vrasja e Elton Javorit lidhje me Demir Baçkën?

Si u ekzekutua në 2021 vëllai i ish-anëtarit të bandës së Fierit

Ditën e sotme u ekzekutua me armë zjarri shtetasi Elton Javori, 41 vjeç me autor të...

Identifikohet autori

Të shtëna me armë në Fier, ekzekutohet Elton Javori

Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar pak minuta më parë në Fier. Për pasojë...

Shpëtojnë mrekullisht shoferi dhe pasagjeri

Aksident në Berat, mjeti del nga rruga dhe përmbyset

Një aksident ka ndodhur në orët e para të mëngjesit afër Qendës Lira, në qytetin...

Detajet/ Të qarat alarmojnë fqinjët

3-vjeçarja mbetet e bllokuar brenda banesës në Fier

Një tre-vjeçare ka mbetur e bllokuar në banesë në katin e pestë të një pallati...

Arsyeja

Kryebashkiaku i Kuçovës, Kreshnik Hajdari shkon në SPAK

Kryebashkiaku socialist i Kuçovës, Kreshnik Hajdari është paraqitur mëngjesin e sotëm (4 dhjetor) në ambientet...