MENU
klinika
Shpëtojnë mrekullisht shoferi dhe pasagjeri

Aksident në Berat, mjeti del nga rruga dhe përmbyset

Detajet/ Të qarat alarmojnë fqinjët

3-vjeçarja mbetet e bllokuar brenda banesës në Fier

Një tre-vjeçare ka mbetur e bllokuar në banesë në katin e pestë të një pallati...

Arsyeja

Kryebashkiaku i Kuçovës, Kreshnik Hajdari shkon në SPAK

Kryebashkiaku socialist i Kuçovës, Kreshnik Hajdari është paraqitur mëngjesin e sotëm (4 dhjetor) në ambientet...

Makina përfundon në oborrin e një banese

Aksident në Fier, autobusi me nxënës përplaset me ‘Benz-in’

Si pasojë e përplasjes drejtuesi i mjetit ka marrë dëmtime të lehta, ndërsa autobusi ka...

Sekuestrohen monedha ari dhe mbi 56 mijë euro

Berat/ Arrestohet një 31-vjeçar, e pëson edhe babai i tij

Një 31-vjeçar është arrestuar nga policia e Beratit, ndërsa babai i tij është proceduar penalisht,...

Ministri i Drejtësisë firmosi shkarkimin

Arrestohet drejtori i burgut të Fushë-Krujës

Drejtori i Burgut të Fushë Krujës, Durim Toska është arrestuar mbrëmjen e djeshme (2 dhjetor...

Po punonte në ndërtimin e HEC-it

Gramsh, aksidentohet dhe vdes 50-vjeçari

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin e Gramshit këtë të premte, ku një...

Dosja pritet të shkojë në gjykatë

SPAK mbyll hetimet për laboratorin e kokainës në Fier

Prokuroria Kundër Kurrupsionit dhe Krimit të Organizuar, ka mbyllur hetimet për laboratorin e drogës më...

"Stafi i spitalit tregoi përkujdesje të veçantë"

Zjarri në azil/ Të moshuarit: Presim të kthehemi në strehën tonë

Banorët e shtëpisë së të moshuarve në Fier janë akomoduar pranë spitalit rajonal, pas zjarrit...

Pacienti i vdiq rrugës

Prokuroria e Fierit dërgon në gjyq pesë mjekë

Pesë mjekë të Spitalit Rajonal të Fierit, janë marë të pandehur për akuzën e “Neglizhencës...

Fier

U vdes pacienti gjatë rrugës, 5 mjekë merren të pandehur

Pesë mjekë të Spitalit Rajonal të Fierit, janë marë të pandehur për akuzën e “Neglizhencës...

Çfarë konfirmon?

Vdekja e 18-vjeçarit në Berat, përfundon autopsia mjeko-ligjore

Ka përfunduar autopsia mjeko-ligjore e 18-vjeçarit, i cili është gjetur pa shenja jete në qendrën...