MENU
klinika
Dhunimi i qytetarit

Skandali në Fieri, flasin mjekët: Audio e manipuluar…

"Më 15 qershor hapen qendrat shëndetësore verore"

Manastirliu në Vlorë: Do të kemi sezon turistik të lehtësuar

Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu ka ndjekur nga afër procesin e vaksinimit...

Policia: Kunatës së tij ai…

Tentoi të përdhunonte një grua, në pranga 45-vjeçari

Një 45-vjeçar nga Tërpani i Poliçanit u arrestua nga policia për ngacmim seksual. Sipas bluve,...

U kapën me gomone me 577 kg drogë

Gjykata jep masën e sigurisë për të dyshuarit si trafikantë

Gjykata e rrethit Gjyqësor Vlorë ka vendosur arrest me burg me afat 40 ditor për tre...

Ja si qëndron e vërteta e ngjarjes

Arrestohet 39-vjeçari që deklaroi se ishte vetëplagosur

Një 39-vjeçar përfundoi në prangat e Policisë pasi gënjeu pasi u paraqit i plagosur në...

“Sot hap dyert”

Rama poston videon e Spitalit Memorial të Fierit

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën me një video nga Spitali Memorial i Fierit,...

Balluku tregon çfarë do t’i “bezdisë” shoferët

Zbulohet data kur do të hapet Bypass-i i Vlorës

Më 15 korrik pritet që Bypass-i i Vlorës të jetë i aksesueshëm për të gjithë...

“Jemi të pafajshëm dhe nuk…”

Çfarë thanë në gjykatë dy autorët që plagosën 33-vjeçarin…

Gjykata e Beratit ka dhënë masën e sigurisë për 2 autorët e arrestuar për atentatin...

Kultivonin kanabis në një banesë te braktisur

Si policia arrestoi tre personat, njëri ishte shpallur në kërkim

Policia e Fierit ka goditur një rast të tentativës së kultivimit të bimëve narkotike, duke...

Banorja në lot: E kishte parandjerë

16-vjeçari vdes tragjikisht në aksident

Një ngjarje e dhimbshme, një humbje tragjike e një djali që po përpiqej të dilte...

Fier

I gjenden 2.1 kg drogë në banesë, arrestohet 19-vjeçari

Policia e Fierit ka arrestuar një 19-vjeçar, pasi gjatë kontrollit në banesë iu gjet 2.1...

"Gati ekipi i përbashkët shqiptaro-turk"

Hapet të enjten Spitali Memorial i Fierit, Manastirliu tregon detajet

Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu ka takuar stafin e përbashkët mjekësor dhe...