MENU
klinika
Bie në pranga i afërmi i të dënuarit

Kokainë në patate, si tentoi të futej droga në burgun e Vlorës

E shpallur “Maldivet e Evropës”

“Elle España”: Vlora, destinacioni kryesor për 2024-n

Ne kemi zbuluar një perlë të vërtetë me “Booking.com” që pa dyshim, do të bëhet...

Mjekët: Raste të menaxhueshme

Vlorë, 10 persona marrin ndihmë mjekësore në spital në ditën e parë të vitit 2024

Dhjetë persona kanë marrë ndihmë mjekësore në Spitalin e Vlorës në ditën e parë të...

Bebet fatsjellëse!

Foshnja e parë për vitin 2024 në Fier është djalë

Në qytetin e Fierit është regjistruar lindja e parë për vitin 2024. Foshnja e parë...

Festimet e Vitit të Ri

Vlorë, dy persona përfundojnë në spital pas një sherri

Dy persona kanë mbërritur në spitalin e Vlorës të lënduar, pas festimeve të Vitit të...

Presin të marrin mallin që u ka mbetur

Zjarri në qendrën tregtare, 600 tregtare në mes të rrugës

Rreth 600 tregtare që kanë bizneset e tyre ne qendrën tregtare ‘Metropol’ në Lushnjë prej...

Bllokon produktet

AKU gjobit bizneset ushqimore me 300 mijë lekë

Autoriteti Kombëtar i Ushqimit ka gjobitur bizneset ushqimore si magazinet ushqimore, marketet dhe supermarketet për...

Importi “mbyt” tregjet e Lushnjës!

Malli vendas po mbetet pa shitur!

Në Lushnjë, qytet që shtrihet në ultësirën perëndimore pranë fushës së Myzeqesë, që dikur konsiderohej...

Kush është administratori dhe aksioneri

Zjarri në Lushnjë/ Qendra tregtare ishte e siguruar

Zbardhen detaje të reja lidhur me zjarrin që përfshiu dje qendrën tregtare ‘Metropol’ e cila...

"Gati konvikti për akomodim, do marrim banesa me qira"

Një ditë pas zjarrit, kryetarja: Kompensim sipas ligjit

Kryetarja e bashkisë së Lushnjes, Eriselda Sefa ka dhënë detaje në lidhje me flakët që...

Flakët u shuan pas rreth 11 orësh

Çfarë la pas zjarri në qendrën tregtare në Lushnje!

Flakët në qendrën tregtare në Lushnjë u shuan pas rreth 11 orësh betejë me zjarrin...

Çfarë dyshohet për shkaqet e zjarrit?

U asfiksuan nga tymi në Lushnjë, 20 qytetarë shtrohen në spital

Qendra tregtare ‘Metropol’ është përfshirë nga flakët mesditën e së hënës në Lushnje, duke bllokuar...