MENU
klinika
Shfaqet një vatër afër bazës së Pashalimanit

Rikthehen zjarret në Vlorë

Mbi 20 të shoqëruar në komisariat për atentatin

Viktima në Lushnje nuk ka precedent penal

Bledar Muça i cili mbeti i vrarë gjatë atentatit në Lushnje nuk rezulton me precedent...

Policia jep detajet

Atentat me 1 të vrarë dhe 5 të plagosur në Lushnjë

Policia e Lushnjës ka dhënë informacion zyrtar në lidhje me atentatin që ndodhi dje në...

U mbytën me makinë në kanal

Përcillen sot në banesën e fundit dy viktimat e aksidentit të Fierit!

Shkëlqim Begaj 54-vjeç dhe 39-vjeçari Eljor Lagjaj janë dy viktimat e aksidentit tragjik të së...

Flakët shkrumbojnë 7 hektarë

Riaktivizohet zjarri në Berat

Zjarri i rënë dje gjatë natës në kodrat e pyllëzuar të fshatit Mjeshovë, pasi u...

Në kushte depresioni

66-vjeçarja mbytet në kanalin vaditës në Fier

Një 66-vjeçare është vetëhedhur dhe mbytur në një kanal vaditës në Fieri. Ngjarja ka ndodhur...

Prej 6 orësh automjetet të ngecura në trafik

Bllokohet rruga drejt Malit të Tomorrit

Që prej orëve të para të mëngjesit të sotëm është bllokuar rruga në ngjitje drejt...

Ministria e Mbrojtjes: Vijon djegia dhe në Himarë

Zjarret në vend, Veriu me disa vatra në Kukës, Dibër e Mirditë

Ministria e Mbrojtjes informon për situatën e zjarreve në vend, ku aktualisht Veriu është më...

Mijëra pelegrinë i drejtohen vendit të 'shenjtë'

Pelegrinazhi në Malin e Tomorrit kulmon gjatë fundjavës

Pelegrinazhi në Malin e Shenjtë të Tomorrit që cilësohet edhe si Festa e Shenjtë e...

Rrezikoheshin dhe banesat

Gjirokastër/Shkarkesa elektrike i vë zjarrin magazinës me ushqime

Një shkarkesë elektrike në kutinë e shpërndarjes së linjës së korrentit ka shkaktuar zjarr në...

Detajet e para

Tronditet Vlora, gjendet i vrarë në makinë një 25-vjeçar

Një person është gjetur i vrarë në një makinë në Vlorë. Burime të sigurta bënë...

Rama nxjerr pamjet e rrugës së re

Nis sot Pelegrinazhi në malin e Tomorrit

Me rastin e nisjes së Pelegrinazhit për mijëra besimtarë bektashianë, Kryeministri Edi Rama ka publikuar...