MENU
klinika
Fqinjët: S’mundëm t’i hidhnim një grusht dhé

Vdiq në karantinë, 60-vjeçari përcillet në banesën e fundit

"S’kemi marrë pagën e luftës"

Punonjësit e një fasonerie në Fier në protestë

Rreth 30 punonjës të një fasonerie në Fier kanë dalë në protestë, pasi kanë mbetur...

Si e shijuan lirinë e kufizuar

Brigjet e lumit Osum, gumëzhuan sot

Temperaturat e larta dhe rrezet e diellit kanë qenë favorizuese ditën e sotme për nënat...

Dhunuan një person në qendër të qytetit

Arrestohet polici së bashku me mikun e tij në Fier

Arrestohet 1 punonjës policie dhe 1 shtetas, pasi goditën për motive të dobëta një person...

"Ndryshon rrënjësisht komunikimin"

Segmenti Fier-Levan/ Subashi: Nyje e rëndësishme rrugore

Kryetari i bashkisë së Fierit, Armando Subashi publikoi sot pamje të segmentit rrugor që lidh...

"Duhet të ishim futur në zonat e gjelbërta"

Pensionistët e Beratit shijuan liridaljen por ‘kritikuan’ qeverinë

Pas urdhėrit të dhënë mbrëmë nga kryeministri,sot moshat e treta kanë shijuar për herë të...

Shfrytëzojnë kohën me diell për shëtitje

Vlora “pushtohet” nga të moshuarit

Ditën e sotme ashtu si në shumë qytete të vendit, qyteti i Vlorës është “pushtuar”...

Njerëzit ngjitur në radhë pa maska e doreza

Pamje të frikshme nga poliklinika e Beratit

Një pamje që të ngjall frikë në këtë periudhë të koronavirusit është regjistruar mesditën e...

Tregtarët i drejtohen me kërkesë Bashkisë

“Hap ‘Tregun e Orizit’, kemi mallin në depo!”

Të mbetur pa punë prej 12 ditësh, një përfaqësi e 100 tregtarëve ambulantë që ushtronin...

Dyndje në banka në Berat

“Pagat nuk janë hedhur, kreditë nuk janë shtyrë dhe…”

Pasi u deklarua nga kryeministri Rama që kjo javë do të shënonte edhe fillimin e...

Sipas MSH

Qytetet ku janë shëruar të gjithë të prekurit me COVID 19

Ministria e Shëndetësisë njoftoi sot se gjatë 24 orëve të fundit, 11 pacientë të tjerë...

Do t’i bënte gjilpërën nënës së tij

Infermierja i shkoi në shtëpi, 36-vjeçari i ngul thikën

Infermierja e qendrës shëndetësore të fashtit Arrëz në Lushnje ka mbetur e plagosur mbrëmjen e...