MENU
klinika
Pamjet nga operacioni i policisë

Brenda fermës së drogës në Berat!

Plagosja e Fredi Kokoneshit

Si ndodhi sherri në qendrën shëndetësore

Të tjera detaje janë zbardhur në lidhje me plagosjen me thikë të kryetarit të Bashkisë...

Ndalohet autori, ja emri i tij

Plagosen me thikë kryetari i Bashkisë Divjakë, Fredi Kokoneshi

Kryetari i Bashkisë Divjakë, Fredi Kokoneshi është plagosur me thikë, raporton News24. Kryebashkiaku është plagosur...

Nga Fushë-Kruja për “punë sezonale”

Si u zbuluan parcelat me drogë në Drenovicë

Një serë rreth dy hektarë ishte mbjellë me kanabis në një fshat në Bashkinë e...

Disa prej tyre ndihen keq, mbërrin ambulanca

Fermë hashashi / Arrestohen rreth 100 persona, mes tyre 80 gra

Detaje të reja se si u zbulua sera e kanabisit në Kutalli të Beratit. Sipas...

“Nxehet” gara mes demokratëve

Dy kandidatë të tjerë hyjnë në “Primare”

Dy emra të tjerë kanë paraqitur kandidaturat për të marrë pjesë në “Primaret” e Partisë...

SPAK: Kemi prova që mund të largohet nga vendi

Pse u rikthye në qeli ish-deputeti i PS Alqi Bllako?

Apeli i GJKKO pranoi sot kërkesën e SPAK dhe e riktheu në burg ish deputetin...

U lirua me arrest shtëpie

Apeli i Posaçëm kthen në burg Alqi Bllakon

Pas disa javësh në arrest shtëpie, ish-deputeti Alqi Bllako do të kthehet në burg. Disa...

Gjykata urdhëron sjelljen me forcë në seanca

Klodian Çalamani refuzon gjyqin: Jam sëmurë

Autori i vrasjes makabre të 8-vjeçarit Mateo Vasia në fshatin Gracalli të Fierit refuzon pjesëmarrjen...

I shpëtoi atentatit tre muaj më parë

Gjendet i pajetë 45-vjeçari në Kuçovë

Tre muaj pasi i shpëtoi një atentati pranë pragut të derës në Kuçovë, Admir Bejo...

Emri/ Pas 4 ditësh

Aksidentoi për vdekje 70-vjeçarin, arrestohet autori

Policia e Fierit ka arrestuar shtetasin Selam Çela 58 vjeç, i cili aksidentoi për vdekje...

Rama publikon pamjet

Përfundon ndërtimi i urës së Hoxharës në Fier

Ura e Hoxharës në Fier që lidh qytetin me bregdetin e bukur të kësaj zonë...