MENU
klinika

Sot ceremonia e çeljes së bazës së NATO-s në Kuçovë

Rama nxjerr videon nga momenti i montimit të dronëve Bayraktar

04.03.2024 - 11:16

Kryeministri Edi Rama ka publikuar momente nga montimi i dronëve Bayraktar, të cilët janë instaluar në bazën ajrore të NATO-s në Kuçovë.

Rama ka ndarë një video në rrjetet sociale, thekson se çelja e bazës do të bëhet sot.

“MIRËMËNGJES 😊
dhe me disa momente nga montimi i dronëve Bayraktar, që do të bëjnë fluturimin e parë në ceremoninë e çeljes së bazës së re ajrore të NATO-s sot në Kuçovë, ju uroj një javë të mbarë🙏”, shkruan Rama.

 

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Rikthehen fluturimet e avionëve ushtarakë

Baza e NATO-s në Kuçovë gati/ Hapet në 4 Mars

Blinken: Diskutime për Pashalimanin

“NATO hap bazën ajrore të Kuçovës…”