MENU
klinika
Klosi mbledh Task-Forcën e Turizmit në Pogradec

“Sfida kryesore e këtij sezoni do të jetë niveli i shërbimeve dhe…”

“Është nisur për në Greqi të punojë”

Çfarë tha vëllai i 25-vjeçarit që u gjet i vrarë? Policia nisi kërkimet

Të tjera detaje dalin në dritë për vrasjen e 25- vjeçarit, Fridman Xhaferraj, dhe më...

Prokuroria e Korçës e konfirmon

25-vjeçari u vra për larje hesapesh dhe u hodh në rezervuar

Prokuroria e Korçës ka arritur në përfundimin se 25-vjeçari Fridman Xhaferraj është vrarë dhe më...

Qytetarët kërcejnë dhe shijojnë festën

Rama publikon pamje nga Karnavalet në Korçë

  Kryeministri Edi Rama e ka nisur mëngjesin e sotëm me publikimin e pamjeve nga...

U takua me autorët e krimit në Elbasan dhe qëndruan bashkë në një hotel

U vra dhe u hodh në rezervuar, zbulohen lëvizjet e 25-vjeçarit

Dalin të tjera detaje në lidhje me vrasjen e 25-vjeçarit Fridman Xhaferraj. Burime zyrtare pranë...

Dy pistat e hetimit për vdekjen e tij

U gjet i pajetë në rezervuar, 25-vjeçari ishte me duar të lidhura!

Report Tv mëson detaje nga ngjarja e djeshme ku u gjet i pajetë Fridman Xhaferraj në...

Kërkuan përsëritje të zgjedhjeve

KAS rrëzon kërkesën e PD për Korçën dhe Elbasanin

KAS ka rrëzuar kërkesat e PD dhe LSI për shpallje të pavlefshmërisë dhe përsëritje të...

Kapshtica vijon e bllokuar

Deri kur ka vendosur Greqia afatin e mbylljes së kufirit

Shtyhet sërish afati i mbylljes së pikës kufitare të Kapshticës deri ne 7 qershor 2021....

“Blerje votash nga 100 deri në 300 euro në Korçë”

PD nxjerr emrat në KAS/ Nga ministri Peleshi te drejtues lokal

Avokati i PD Marash Logu kërkoi sot marrjen e provave shtesë nga institucionet lidhur me...

Policia jep detajet

Arrestohet një 45-vjeçar/ Plagosi me thikë dy fshatarët

Një 45-vjeçar është arrestuar nga policia e Maliqit, pasi mbrëmjen e djeshme ka plagosur me...

“Reforma në drejtësi në Shqipëri po krijon shumë Falcone”

Soreca nga Korça flet edhe për negociatat

Ambasadori i Bashkimit Evropian në Tiranë, Lugi Soreca, shprehet optimist për punën e reformës në...

Shoferët e autobusëve: Do hyjmë në grevë nëse...

Protestë pranë terminalit për çmimet e larta

Dhjetëra shoferë të autobusëve, po zhvillojnë protestë pranë terminalit të autobusëve për çmimet e larta...