MENU
klinika
Protestë në Korçë

Punonjësit e një fasonerie kërkojnë pagën e luftës

Pogradec/ Bëjnë apel që t'i lënë të shkojnë në shtëpi

Emigrantët e karantinuar ankohen për kushtet në hotel

Mbi 70 emigrantë, të cilët janë karantinuar në një hotel në Pogradec ankohen për kushtet...

Ngjarje e rëndë në Korçë

Vritet me thikë pranë banesës 67-vjeçari

Një ngjarje e rëndë raportohet të ketë ndodhur këtë mbrëmje në Korçë. Një person është...

Arsyeja

Korçë, u merren tamponët 11 efektivëve të FRONTEX

Edhe efektivët e Agjencisë Europiane Kufitare dhe Rojeve Bregdetare (FRONTEX)do të kalojnë në sitën e...

Nuk kanë marrë pagën e luftës

Korçë/ Punonjëset e fasonerisë protestë te Tatimet

Rreth 50 gra, punonjëse të një fasonerie për prodhimin e çantave, kanë protestuar sot pranë...

"S’kemi përfituar asgjë, jemi pa bukë..."

Tregtarët e Beratit protestë para bashkisë për ‘pagën e luftës’

Tregtarët e Tregut Industrial në Berat protestojnë përpara bashkisë për pagën e luftës. Tregtarët:-“Jemi mbyllur...

Merr fund 'aventura'

Lenë hotelin 35 emigrantët e parë të cilët u karantinuan në Korçë

Lenë ambjentet e hotelit 35 emigrantët e parë të cilët u karantinuan në një nga...

Ja kush e zëvendëson!

Lëvizje në burgun e Drenovës, drejtori komandohet në Rrogozhinë

Burgu i Drenovës ka pësuar lëvizjë sa i përket drejtuesve teksa Genci Fejzollari është larguar...

Zjarr në garazh

Korçë, digjen gjatë natës 3 automjete

Një zjarr ka rënë në një garazh në Korçë teksa janë djegur 3 automjete. Policia...

Një 80 vjeçare ka dalë pozitive

Shtohet një rast me COVID-19 në Korçë

Një rast i ri i të prekurve me COVID 19 është regjistruar sot në qytetin...

Asnjë rast me Covid-19

Në Kuçovë vazhdon dezinfektimi i ambienteve publike

Çdo ditë qyteti i Kuçovës dhe Njësitë e tij Administrative dezinfektohen nga grupet e punës...

Janë bërë 19 tamponë

Shkon në 18 numri i të infektuarve me koronavirus në Korçë

Një rast pozitiv me COVID-19 ka rezultuar në qytetin e Korçës, duke e çuar në...