MENU
klinika
Vrasja e Martin Çeços

Flet i fejuari i Tina Pajollarit: Prej 2 javësh e mora për nuse!

Vrasja e Martin Çeços

Dyshohet si “molla e sherrit”, Tina mohon gjithçka

Martina Pajollari, 18-vjeçarja që u arrestua si bashkëpunëtore në vrasjen e Martin Çeços do të...

Korçë

Nxori në pritë Martin Çeçon? Lihet në burg Martina Pajollari

Gjykata e Rrethit Gjyqësor Korçë ka dhënë sot masën e sigurisë “Arrest me burg” për...

“2 milionë lekë për të bërë Tinën nuse”

Rrëfimi tronditës i babait të Martin Çeços

Nevzat Çeço, babai i 26-vjeçarin Martin Çeço, i cili u vra mbrëmjen e 12 qershorit,...

“Ajo që po ndodh është epokale”

Artan Lame: Ja shërbimet që do të ofrohen online nga e hëna

AKSH ka nënshkruar sot një marrëveshje me Dhomën Kombëtare të Noterisë dhe duke nisur që...

Kriza energjetike dhe zgjedhjet vendore

Rama nga Berlini: Javën tjetër, dialog me bashkitë!

Javën e ardhshme kryeministri Edi Rama do të nisë dialogun me të gjitha bashkitë e...

Lidhje të dyfishtë me viktimën dhe një prej autorëve

Si ra në pranga e reja në Korçë për vrasjen e 26-vjeçarit

Martina Pajollari është arrestuar dje nga policia e Korçës, 4 muaj pas vrasjes së Martin...

Korçë

I ati i pronarit të makinës së djegur, akuzon Deizi Arapin

Deizi Arapi ka qenë e dyshuara kryesore për djegien e makinës së Marsel Buçit në...

"Pa ta ndërtimi do paralizohej"

Apeli në Gjermani: Përshpejtoni vizat për punëtorët nga Ballkani

Kreu i zejtarisë gjermane, Hans Peter Wollseifer kërkon viza më të shpejta për punëtorët nga...

"Lonely Planet" jehonë Shqipërisë

I keni parë ndonjëherë Thethin, Dhërmiun?..

“Shqipëria po bëhet dalëngadalë thesari i Ballkanit, për shkak të ujërave të kristalta, maleve mbresëlënëse...

Policia në vendngjarje

Digjet magazina bujqësore në një fermë në Pogradec

Mëngjesin e sotëm një magazinë pranë një ferme është përfshirë nga flakët në fshatin Petrushë,...

Korçë

Gjyqtari kërkon dorëheqjen, për t’iu shmangur vettingut

Gjyqtari i rrethit të Korçës, Arben Lera ka paraqitur ditën e sotme kërkesën për dorëheqje...