MENU
klinika
Detaje/ Ja plani që thurën bashkë

E mitura në Pogradec ndihmohet nga vajza e përdhunuesit

Prej 2 javësh i shtruar në Tiranë

Ndërron jetë nga koronavirusi mësuesi nga Pogradeci

Një mësues nga Pogradeci ka ndërruar jetë këtë të shtunë (12 shtator) nga koronavirusi. 44-vjeçari...

Prej 3 javësh në spital

Humb betejën me virusin mësuesi pogradecar

Është shënuar një tjetër viktimë nga koronavirusi në vend. Mësohet se viktima e radhës është...

Prangoset 46-vjeçari

Tronditëse, përdhunoi për një muaj rresht një minorene

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Pogradec. Për një muaj rresht një vajzë 13-vjeçare...

Ç'ndodh me qytetarët që nuk kanë bërë tamponin?

Pasi plotësohet kuota, pala greke ndërpret punën

Tashmë është bërë e zakonshme, që në pikat kufitare më Greqinë, pasi plotësohet kuota prej...

Fluks në Kapshticë/ Kuota drejt plotësimit

Qindra emigrantë në pritje për të kaluar drejt Greqisë

Sërish fluks emigrantësh shqiptarë në Kapshticë. Mësohet se qindra qytetarë janë bllokuar në radhë në...

I infektuar dhe djali i tij

Ndërron jetë i dënuari për vrasje në Burgun e Drenovës

Është shënuar viktima e parë nga koronavirusi në burgjet shqiptare.  Ka ndërruar jetë nga virusi...

Shkon në 10 numri i të infektuarve me koronavirus

Rëndohet situata në burgun e Drenovës

Shkon në 10 numri i të infektuarve në burgun e sigurisë së lartë në Drenovë...

8 të dënuar nisen drejt Tiranës

Covid-19 prek burgun e sigurisë së lartë në Drenovë

Tetë të burgosur në burgun e Drenovës kanë rezultuar pozitive me COVID-19. Bëhet fjalë për...

"U godit një grup shumë i rrezikshëm kriminal"

Lleshaj inspekton Komisariatin e Policisë në Pogradec

Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj zhvilloi një inspektim në Komisariatin e Policisë së Pogradecit i...

Brenda 48 orësh, kërkon deklarim të pasurisë

OFL, ultimatum 4 të dënuarve në Korçë

Operacioni Forca e Ligjit vijon punën në zbatim të detyrave të përcaktuara në Aktin Normativ...

Pala greke ka pezulluar punën për sot

Drejtoria e Migracionit thirrje shqiptarëve: U plotësua kuota

Ndonëse në pikën kufitare të Kapshticës është krijuar radhë e gjatë emigrantësh shqiptarë dhe mjetesh...