MENU
klinika
‘Nuk lejuan të votonte nëna’

Dhunohet çifti i bashkëshortëve në qendrën e votimit

Edmond Spaho denoncon

Strukturat e mbrojtjes së votës bllokuan tre makina në Korçë

Struktura e mbrojtjes së votës së Partisë Demokratike ka ndaluar tre automjete të njësisë administrative...

Hetimet në bashkëpunim me SHÇBA

Aksidenti në Korçë, policia informacion zyrtar

Policia e Korçës ka dhënë njoftim zyrtar për aksidentin e ndodhur pak para orës 23:00...

"Ndryshimi po vjen"

Basha, miting në Korçë: Jemi 4 ditë para fitores tonë të madhe!

Paraditen e sotme, kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ndodhet në një takim elektoral në...

Njoftimi

Kapshtica e mbyllur deri më 26 prill

Autoritetet e Policisë Greke, në vijim të masave të marra nga qeveria greke mbi përballimin...

I dënuar me 12 vite burg për mashtrim

Arrestohet në Gjermani 39-vjeçari nga Korça

Një person i shpallur në kërkim ndërkombëtar është arrestuar në Gjermani dhe është ekstraduar në...

Si bëhej shitja nga Korça në Fier?

Ish-kryeplaku dhe i biri në krye të grupit të trafikut të drogës!

Tre persona, dy prej të cilëve babë e bir, subjektë të OFL-së janë vënë në...

Trashësia në zonat malore arrin deri në 17 cm!

Dëbora zbardh qarkun e Korçës në këtë fillim prilli

Bora ka zbardhur juglindjen e vendit në këtë fillim prilli. Reshjet e borës kanë filluar...

"Do e ndihmojnë ekonominë shqiptare të ngrihet lart e më lart"

Rama nga Kolonja: Biznesmenët i shohim si aleatët e mëdhenj

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka folur nga Kolonja për një mandat të tretë të...

“Këtë javë ulet fasha për të moshuarit mbi 65 vjeç”

Manastirliu në Korçë: Mbërrijnë 7020 doza vaksine Pfizer

Kryeministri Edi Rama dhe Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu, kanë ndjekur nga...

Vaksinimi masiv

Rama nga Pogradeci: Askush nuk do mbetet pa vaksina

Kryeministri Edi Rama nga Pogradeci ka folur për pocesin e vaksinimit. Ai tha qytetarët të...

sot radha e efektivëve të kufirit

Vaksinimi i policëve në Korçë

Në ditën e dytë të vaksinimit të punonjësve të policisë, është radha e policëve të...