MENU
klinika
Deklarata e Tommasit

“Ky sezon kam frikë se u mbyll që në mars”

Mesazhi i i ish-trajnerit të Kombëtares

Gianni De Biasi: Faleminderit Shqipëri!

Vijojnë falenderimet nga italianët për vendin tonë. Ish-trajneri i Shqipërisë, Gianni De Biasi, falënderoi Qeverinë...

Flet ish-presidenti i Juventus

“Shqipëria drejtohet nga një njeri i madh”

Shqipëria po mbështet plotësisht Italinë në luftën e koronavirusit, duke çuar edhe 30 mjekë dhe...

Me rastin e 100-vjetorit

Tirana hap sondazhin për lojtarin e shekullit

Klubi i Tiranës këtë vit feston 100-vjetorin e themelimit. Mes shumë aktiviteteve të shumta dhe...

Lakmia e tepruar e menaxherëve

Maradona mund të kishte luajtur për Sheffield Utd…

Të gjithë e dinë tashmë historinë e Diego Armando Maradonës, karrierën e tij, nga Argjentina,...

Lajmi i trishtë

Covid-19 i merr jetën ish-lojtarit të Atletico Madrid

Një tjetër lajm i trishtë vjen nga Madridi në Spanjë. Pas ish-presidentit të Real Madrid,...

Juventus kursen 90 mln euro

Ronaldo me shokë pranojnë uljen e pagave

Të gjithë kanë rënë dakord në parim në klubin e Juventusit për uljen e pagave,...

Solidarizimi

Një tjetër stadium në ndihmë për luftën ndaj Covid-19

Stadiumi i Zagrebit ishte i pari që u shndërruar në spital për të prekurit nga...

Flet Ministri i Sportit në Itali

“Stërvitja nuk rinis në prill, Serie A në fund majit”

Mendohej që fundi i prillit të ishte starti për ekipet e Serie A dhe jo...

Solidariteti

Të huajt e Vllaznisë ndihmojnë familjet në nevojë

Në këtë situatë të vështirë duket edhe solidariteti njerëzor. Tre futbollistët e huaj të Vllaznisë...

Ndihma konkrete

Covid-19, Kosova subvencionon edhe sportin

Kosova është ndër vendet e para në rajon, por edhe në Europë që i ka...

Ish-futbollisti i Kombëtares

Gjykata merr masën për Klodian Duron

Tri ditë më parë Policia e Tiranës arrestoi ish-futbollistin e Kombëtares shqiptare, Klodian Duro, pasi...

REKLAMA