MENU
klinika
“El Clasico” në merkato

Reali dhe Barcelona në garë për yllin e Mançester Sitit

Mbushen arkat e klubit!

Mësoni shumën që përfitoi Tirana nga shitjet në merkaton e janarit!

Tirana në këtë moment që flasim ka shitur dy lojtarë gjatë merkatos së janarit. Bëhet...

Ndërpreu kontratën me klubin e njohur turk

Ozil merr vendimin surprizë mbi të ardhmen e tij

Mesut Ozil nuk do të jetë më një lojtar i Istanbul Bashkashehirit, me mesfushorin turko-gjerman...

Sfida e dyfishtë Vllaznia-Partizani

Rikthehet volejbolli, faza e dytë nis sot

Pas një pauze prej më shumë se dy muajsh, kampionatet kombëtare të volejbollit për femra...

Andrei Shevchenko: Lufta nuk ka mbaruar!

“Rusia nuk mund të marrë pjesë në Lojrat Olimpike!”

Andrei Shevchenko qëndron kundër pjesëmarrjes së atletëve rusë dhe bjellorusë në Lojërat Olimpike 2024 ....

Lojërat Olimpike Paris 2024

Befason Uashingtoni, në favor të pjesëmarrjes së atletëve rusë

Shtetet e Bashkuara të Amerikës mbështesin pjesëmarrjen e atletëve rusë dhe bjellorusë në Lojërat Olimpike...

Botimet e reja të Kodit Disiplinor

FIFA tolerancë ‘zero’ për abuzim seksual, ngacmim dhe trukimin e ndeshjeve…

Këtë 1 shkurt, FIFA ka prezantuar botimet e reja të Kodit Disiplinor të FIFA-s dhe...

Nga Guardiola tek Klop dhe Simeone

Trajnerët që nuk janë shkarkuar kurrë…

“Për një trajner, shkarkimi është pjesë e punës së tij”. Kjo është një frazë që...

Ja cilët kuqezinj ndryshuan ekip në merkaton e janarit!

Tre lojtarë mbetën me “valixhe në duar”

Për dikë janë paguar gjashtë milionë euro, për dikë 600 mijë, dikush ka ardhur me...

Formacionet e mundshme

Sfida e kthimit ndaj Korabit, Partizani do të “miksohet”

Partizani zhvilloi dje në mesditë stërvitjen e fundit para ndeshjes së sotme që të kuqtë...

Kupa e Shqipërisë

Ndeshjet e kthimit, garë mes elitës dhe Kategorisë së Parë

Do të luhen sot në orën 13:00 gjashtë ndeshje të kthimit për turin e dytë...

Ja kush janë rivalët e kuqezinjve tanë të rinj!

Euro 2025/ Shqipëria U-21 në grupin E

Shorti i hedhur sot, në selinë e UEFA-s në Nion të Zvicrës, ka përcaktuar edhe...

REKLAMA