MENU
klinika
Katalanasit, propozim edhe për Dembele

Barça, Bayernit: Pranoni ose refuzoni ofertën për Lewa-n!

Shifrat e rinovimit

Liverpool “vesh me ar faraonin” Salah

Mohamed Salah ishte me një këmbë jashtë Liverpool pasi kërkesat e sulmuesit egjiptian konsideroheshin të...

“I shkel syrin” Shqipërisë

De Biasi: “Mos e trajtoni Brojën si fenomen”

Gianni de Biasi, ish trajneri i Shqipërisë, edhe pse i larguar prej kohësh, në asnjë...

Në ditën e shënuar

Duka uron gazetarët sportivë: Dera e FSHF, e hapur!

Sot është një ditë e shënuar për gazetarinë. 2 korriku është festa e gazetarëve sportivë...

Wimbledon

Pretendentët avancojnë në raundin e katërt

Novak Djokovic avancon në raundin e katërt të grand slam të Mimbledon, turneu më i...

Morën 3 milionë euro bizhuteri

Zbardhet dëshmia e “skifterit” shqiptar që grabiti Verrattin

Zbardhet dëshmia e shqiptarit që u arrestua në lidhje grabitjen e vilës në Ibiza, ku...

Pushimet luksoze të C.Ronaldo-s

Vetëm për çarçafë e peshqirë harxhon mijëra euro

Kjo padyshim është periudha “e artë” e futbollistëve. Yjet më të mëdhenj të futbollit botëror...

Medalje ari dhe rekord kombëtar

Luiza Gega, krenaria në Lojërat Mesdhetare

Ashtu sikurse pritej, gara e 3000 metrave me pengesa në Lojërat Mesdhetare “Oran 2022” nuk...

"Oran 2022"

Tjetër medalje ari për Kosovën në Lojërat Mesdhetare

Loriana Kuka i ka siguruar Kosovës edhe një medalje në Lojërat Mesdhetare “Oran 2022”, që...

Në ndihmë për gjykimin

FIFA zyrtarizon vendimin më të fundit për Botërorin 2022

Pas thashethemeve që qarkulluan në javët e fundit, tashmë është zyrtare: FIFA ka prezantuar zbulimin...

Milan-Inter

Shpërngulet Superkupa e Italisë, data dhe vendi

Milan-Inter, dy ekipet që ndanë mes tyre gjithçka mes tyre në futbollin italian, me kuqezinjtë...

E pëson edhe klubi

Gjobiten 4 lojtarë të Milanit për fyerje ndaj Interit

Sezonin që përfundoi Milani arriti të shpallej kampion i Italisë në javën e fundit ndaj...

REKLAMA