MENU
klinika
Si në kohët e vjetra

Messi dhe Suarez dhurojnë spektakël me nga dy gola

Tani kërcënon edhe Dzeko-n

Rey Manaj kap Icardi-n, “bomberi” mahnit Turqinë

Rey Manaj nuk di të ndalet. “Bomberi” kuqezi vijon momentin e tij fantastik, aq sa...

"Ua dimë shtëpitë"

Kukësi pranë “humnerës”, tifozët kalojnë limitet, “Armata e Veriut” kërcënon arbritrat

Kukësi vijon të zhytet gjithnjë e më shumë drejt fundit, për herë të parë, që...

Nisin hetimet për incidentin

Tifozët thirrën emrin e Mesit, Ronaldo i përgjigjet me gjestin e turpshëm

Cristiano Ronaldo ngjalli zemërim me sjelljen e tij, që është cilësuar e turpshme gjatë një...

Historia e pabesueshme e ish-sulmuesit të Gjermanisë

“Kam bërë 180 milionë paund me qebap“

Ish sulmuesi i Gjermanisë Lukas Podolski ka arritur pasuri prej 180 milionë paundsh, por jo...

Polaku di të ringrihet

Barcelona dhe pesëdhjetë arsyet e saj për t’i besuar “gjahtarit” Levandovskit

Golat e Robert Levandovskit nuk rreshtin për Barcelonën dhe polaku vijon të jetë vendimtar për...

Në skenë del edhe Conte

Nga Zidane te Mourinho, të gjithë duan Bayern Munich

Në shtëpinë e Bayern Munich mbetet e nxehtë tema “Thomas Tuchel”. Drejtuesit e klubit e...

Do të jetë në dispozicion ndaj Rennes

Milan nis përgatitjet, asnjë problem për sulmuesin

Milani filloi si zakonisht përgatitjet për këtë javë, pas disfatës së hidhur të pësuar në...

Në Holandë luhet PSV-Dortmund

Champions/ Sonte Inter-Atletico ndez Europën

Nën tingujt e Champions League Inter dhe Atletico Madrid do vazllëzojnë sonte një prej ndeshjeve...

Debuton sot ndaj Teutës

Tirana prezanton trajnerin e ri, Erbim Fagu i treti në këtë sezon!

Erbim Fagu është trajneri i ri i Tiranës. Klubi bardheblu ka njoftuar se 36-vjeçari do...

Atak kardiak mbrëmjen e së hënës

Ndërron jetë legjenda e Gjermanisë dhe Interit

Ka ndërruar jetë në moshën 63-vjeçarë një prej emrave më të shquar të futbollit gjerman...

Në Gjermani zbulojnë vendimin e Bayern Munich

A do të shkarkohet Tuchel?

3 humbje në 3 ndeshjet e fundit “minojnë” të gjithë sezonin e Bayern Munich. Bundesliga...

REKLAMA