MENU
klinika
Perez “ngrin” sulmuesin francez

“Mirupafshim Paris”, Mbappe njoftoi largimin

Foto

PSG “trondit” Serie A, Al Khelaifi kërkon një sulmues të ri, gati miliona euro

Enigma e parë u zbulua, Kylian Mbappe do të largohet nga PSG në fund të...

Minifutboll

Testi i parë për Europianin, Shqipëria pret sot Malin e Zi

Ky vit do të jetë shumë i rëndësishëm për Shqipërinë e minifutbollit, teksa Kombëtarja kuqezi...

FOTO

“Kam refuzuar Anglinë”, deklarata e Mourinho-s “tërbon” mediat në ishull

Në Angli, mediat këtë të premte, kishin si protagonistë në faqet e para Roy Hodgson...

“Zverdhet” Laçi

Lukaku nderon Romën, Xhixha aktivizohet në limite

Kujtimi i finales së Tiranës është ende i freskët, por këtë herë në Europa League,...

Pioli vendos objektivin e ri

“Fluturon Milan”, Leao-Loftus-Cheek “djaj” në Europa League

Një klubi legjendar si Milan, Europa League i qëndron ngushtë, por ky është i vetmi...

Llogaritë për të dalë kampion

Interi ëndërron festën përpara syve të Milanit

Euforia është kënaqë si, lumturi dhe ale gri. Euforia është sinonim i Interit. Çdo komponent...

Vdes një grua dhe 22 plagosen nga armë të zjarrit

Festa e triumfit të Super Bowl kthehet në tragjedi

Momente paniku në Kansas City, në Misuri, gjatë paradës së organizuar për të festuar fitoren...

Rreth 7 mijë bileta të shitura

Policia merr masa për derbin e kryeqytetit

Prej tri ditësh të gjithë tifozët kanë mundësinë të blejnë një biletë për derbin e...

Lë çdo opsion të hapur

Nga Lazio tek e ardhmja, Igli Tare thyen heshtjen

Igli Tare, ish drejtori sportiv i Lazio-s, ish sulmuesi i famshëm kuqezi, është rikthyer edhe...

“Na pret ferri në Mynih”

Sarri ul Lazio-n me këmbë në tokë, tronditet stoli i Tuchel

Të parashikosh në futboll është shumë e vështirë, por në nivele të tilla asgjë nuk...

Në fushë edhe Xhixha e Qazim Laçi

Rikthehet sonte Europa League, përballja delikate për Milanin dhe Romën!

Championsi i lë radhën sonte Europa League për t’u kthyer pas 2 muajve me ndeshje...

REKLAMA