MENU
klinika
Talenti shqiptar

E kërkoi Shqipëria e Kosova, Zvicra e merr si…ushtar

Ndihma konkrete

Gjilani dhuron të ardhurat e biletave për Shqipërinë

Klubet sportive të Kosovës janë shumë aktive për t’i ardhur në ndihmë Shqipërisë në këto...

Luan me Real Madrid

Futbollistja shqiptare bën shqiponjën në “Topin e Artë”

Ishte mes 20 kandidateve për “Topin e Artë” dhe futbollistja me origjinë shqiptare Kosovare Asllani,...

Shorti

Europiani, Kombëtarja U-17 e U-19 mësojnë rivalët

Kombëtaret U-17 dhe U-19 kanë mësuar sot rivalët për kualifikueset e Kampionatit Europian, që organizohet...

Solidarizimi i klubit francez

“Kombi i Canës po vuan”, Marseille me donacione

Francezët janë solidarizuar menjëherë pas tërmetit të fuqishëm që goditi Shqipërinë të martën e kaluar....

Pasi fitoi “Topin e Artë”

Messi befason: Po afrohet koha e tërheqjes!

Është një legjendë, askush si ai në historinë e futbollit botëror. Mund t’i mungojë Kupa...

Rekord

Nuk ka surpriza, Messi fiton “Topin e Artë” 2019

Nuk ka asnjë dyshim, Lionel Messi shpallet fituesi i “Topit të Artë” 2019. Një rekord...

Trofeu për futbollistet femra

Shpallet fituesja e “Topit të Artë”, nuk është në sallë…

Pas lojtarit më të mirë të ri të sezonit, është shpallur edhe fituesja e “Topit...

Ceremonia gala

“Topi i Artë”, jepet çmimi i parë i mbrëmjes

Është dhënë çmimi i parë në ceremoninë gala të “Topit të Artë”, ku Mathijs De...

“Shumë shpejt do të jemi një”

Futbollistët veteranë të Kosovës vizitojnë Shqipërinë

Duhet të ishte një takim brezash, një ditë feste, si në Kosovë, ashtu edhe në...

Për të prekurit nga tërmeti

Takaj vë në dispozicion rezidencën e Skënderbeut

Durrësi ka rezultuar më i prekuri nga tërmeti. Megjithatë, rezidenca e Skënderbeut, madje aty ku...

Sonte ceremonia

Messi fiton “Topin e Artë”, e thonë detajet

Ka ditë që flitet se Lionel Messi do të jetë fitues për të gjashtën herë...