MENU
klinika
Llogaritë për të dalë kampion

Interi ëndërron festën përpara syve të Milanit

Vdes një grua dhe 22 plagosen nga armë të zjarrit

Festa e triumfit të Super Bowl kthehet në tragjedi

Momente paniku në Kansas City, në Misuri, gjatë paradës së organizuar për të festuar fitoren...

Rreth 7 mijë bileta të shitura

Policia merr masa për derbin e kryeqytetit

Prej tri ditësh të gjithë tifozët kanë mundësinë të blejnë një biletë për derbin e...

Lë çdo opsion të hapur

Nga Lazio tek e ardhmja, Igli Tare thyen heshtjen

Igli Tare, ish drejtori sportiv i Lazio-s, ish sulmuesi i famshëm kuqezi, është rikthyer edhe...

“Na pret ferri në Mynih”

Sarri ul Lazio-n me këmbë në tokë, tronditet stoli i Tuchel

Të parashikosh në futboll është shumë e vështirë, por në nivele të tilla asgjë nuk...

Në fushë edhe Xhixha e Qazim Laçi

Rikthehet sonte Europa League, përballja delikate për Milanin dhe Romën!

Championsi i lë radhën sonte Europa League për t’u kthyer pas 2 muajve me ndeshje...

Skuadra tropojane akuzon Olsid Feratajn për jo-profesionalizëm

Dueli direkt/ Valbona: Sfidën me Besëlidhjen e fitoi arbitri!

 Besëlidhja është kryesuesja e re e Grupit A të Kategorisë së Dytë, fakt ky i...

Marrin pjesë nga Shqipëria, Kosova, San Marino & Belize

FSHF mirëpret turneun “UEFA Development U-16” për djem

Federata Shqiptare e Futbollit do të organizojë turneun europian të grupmoshës U-16 “UEFA Development” për...

Fiton Tottenham

Katër gola në “Anfield”, Liverpool bën detyrën ndaj Burnley

Liverpool bën detyrën në Anfield, duke mundur 3-1 Burnley-n. The Reds zhbllokuan takimin në minutën...

“Rrëmben” Kupën e Azisë

Katari mbron titullin kampion

Katari ia ka dalë të fitojë Kupën e Azisë, për herë të dytë radhazi. Përfaqësuesja...

Vendi i parë në kampionatin Ballkanik

Luiza Gega shkëlqen në Stamboll

Luiza Gega vazhdon që të shkëlqejë dhe të ngrejë lart emrin e shqiptarëve. Në Stamboll,...

Muja i bashkohet kolonisë kuqezi

Shqiptarët “pushtojnë” Turqinë

Pas Serie A, Turqia po kthehet në oazin e preferuar për futbollistët kuqezi, me këta...

REKLAMA