MENU
klinika
Oklahoma-Minnesota kryesojnë në Perëndim

NBA/ Boston shkëputet në Lindje

Zbulohet motivi

Vendimi është marrë, por Al Khelaifi i “mbyll gojën” Mbappe-s

Në Spanjë, por dhe Paris, janë të bindur: Kylian Mbappe do të bashkohet me Real...

Në proces 28 dëshmitarë, 270 gazetarë të akredituar

Akuzohet për abuzim seksual, Dani Alves del sot para gjykatës

Nis sot gjyqi ndaj Dani Alves, i cili akuzohet për sulm të dyshuar seksual. Seanca...

Mbyll Botërorin e të rinjve për Shqipërinë me dy medalje

Colturi e pafat në disiplinën Sllallom, del nga pista!

Lara Colturi ka rezultuar e pafat në disiplinën e Sllallomit në Botërorin e të rinjve...

Ylli i Bayern Munich më pranë Guardiolës

Largimi i Xavi-t ndryshon balancat

Man.City qëndroi në heshtje në këtë merkato dimri, por në fund të këtij sezoni, e...

“Inter favorit, e dinë të gjithë”

Allegri largon presionin: Objektivi mbetet Champions League

Në “San Siro”, të dielën, është momenti i së vërtetës, luhet super sfida Inter-Juventus. Max...

“Sfidë e rëndësishme, por jo përcaktuese”

Inzaghi: Juve e avantazhuar, nuk luan në Evropë

“Është një sfidë e rëndësishme, por jo përcaktuese”, me këto fjalë e nisi Simone Inzaghi...

Broja mbetet në treg

Chelsea prek vijën e kuqe, duhen 100 milionë euro shitje

Si rrallë herë Premier League qëndroi në heshtje në këtë merkato dimri, kjo për një...

Derbi i Italisë në shifra

Inter “kapet” pas Inzaghi-t, por historia flet për Juven

Me Inzaghi-n në stol, Juve nuk është më një “bishë e zezë” për Inter, në...

As De Rossi nuk po e aktivizon

Në garë për Kumbullën futet edhe Milan

Milani është në kërkim të një mbrojtësi këto orë të fundit të merkatos, teksa pista...

Cleveland 'presin hovin' e Clippersave

NBA: Fitojnë Boston dhe Minesota, Denver mund Milwaukee!

Elita e basketbollit në SHBA, NBA vijoi me 12-të ndeshjet e radhës. Bostoni i rikthehet...

'Mbreti' i golave

Ish-sulmuesi i Panamasë vdes në fushë në moshën 41-vjeçare

Ish-sulmuesi i Panamasë, Luis ‘Matador’ Tejada, i cili ndihmoi kombëtaren e tij të kualifikohej për...

REKLAMA