MENU
klinika
Rritet mundësia për largimin e sulmuesit

Efekti i afrimit të Mbappe te Reali

UEFA “Regions’ Cup”

Ndeshjet e grupit A të raundit para-eliminator do të luhen në “Elbasan Arena”

Për herë të parë në histori, Shqipëria do të marrë pjesë në kompeticionin e UEFA-s...

Zhgënjen Leclerc

Dominim total i Verstappen, kampioni i botës bën “poker” në “pole position”

Red Bull rikthehet të dominojë sërish dhe e bën këtë në provat zyrtare të Suzukës...

EURO “Zvicër 2025”

Shqipëria e vajzave luan ndeshjen e parë të kualifikueseve ndaj Luksemburgut

Shqipëria e vajzave e nisi me humbje edicionin e ri kualifikues të vlefshëm për Kampionatin...

“Gjithçka nisi në rrugë”

Rey Manaj rrëfehet në Turqi: Nuk shkoja te berberi, mami mi priste flokët si Ronaldo

Rey Manaj, “bomberi” kuqezi, po kalon një moment magjik në futbollin turk, teksa po garon...

Vetëm 2 lojtarë qëndrojnë 100%

Shumë ndryshime në sulmin e Interit

E ardhmja në dyshim për Marko Arnautovic. Sulmuesi u afrua në verë nga Bologna për...

“Dëshirojnë të hedhin pluhur…”

Ballkani nuk qëndron “duarkryq”, i përgjigjet dyshimeve për trukim

Një lajm i bujshëm u përhap mbrëmë, teksa shkruhej se prokuroria Themelore e Prishtinës ka...

Edon Zhegrova në modë

Sulmuesi përfundon në “radarët” e Realit të Madridit

Me merkaton e verës që është ende larg, Real Madrid duket se i ka idetë...

Europiani i vajzave U-19

Shqipëria nis grumbullimin, trajneri Krepi fton 20 futbolliste

Kombëtarja shqiptare U-19 për vajza ka nisur nga sot grumbullimin dhe përgatitjet në kuadër të...

Shpërthyes dhe goleadorë

10 anësorët e futbollit më të mirë në botë gjatë vitit 2024

Në fushën dinamike të futbollit, lojtarët anësorë kanë një peshë të veçantë. Përtej ritmit të...

Shtohen pikëpyetjet për Brojën

Trajneri i Fulham lë jashtë skuadre sulmuesin shqiptar

Fulham do të përballet me Sheffield United në orën 16.00, në këtë ndeshje transferte që...

I skadon kontrata në vitin 2025

Real Madrid mendon për transferimin e lojtarit të Liverpool

Liverpooli po kalon një fazë rithemelimi. Pas shumë vitesh, në fakt, trajneri Jurgen Klopp do...

REKLAMA