MENU
klinika
Zbulohet plani 3-vjeçar

FOTO/ 85% e tifozëve nuk e duan, por Juve beson tek Allegri

FSHF del me njoftim të rëndësishëm

Shqipëri-Kili në Parma, interes i lartë nga tifozët

Federata Shqiptare e Futbollit dëshiron të njoftojë të gjithë tifozët shqiptarë se biletat për ndeshjen...

“Turam më ka befasuar”

Ish-sulmuesi zikaltër: Inter po luan futboll shumë mirë

Ish-sulmuesi i Interit, Luis Figo ka dhënë një intervistë për mediat italiane ku ka folur...

Ndëshkim apo flluskë?

Milan nuk mund të penalizohet për këtë sezon!

Ndër hipotezat e shumta të bëra ditët e fundit, pas hetimit, është edhe ajo e...

Nga Sarri e Italiano, tek Konte e Pioli

“Valsi i pankinave” ka nisur në Serinë A, ja lëvizjet që priten!

Kemi një tablo më të qartë për të ardhmen e stolave ​​në Serinë A. Vincenzo...

Nderon Shqipërinë në finalet e Austrisë

Skiatorja Lara Colturi mbyll botërorin e skive!

Lara Colturi është renditur e 11 në finalen e kupës së botës për disiplinën e...

Miqësoret me Kilin dhe Suedinë

Programi mediatiko-stërvitor i Kombëtares

Kombëtarja shqiptare nis të hënën grumbullimin dhe përgatitjet për dy ndeshjet miqësore ndaj Kilit, sfidë...

Teodor Vaso

Ndahet nga jeta legjenda shqiptare e futbollit Korçar

Ndahet nga jeta legjenda shqiptare e futbollit Korçar Teodor Vaso. Vaso është ndarë nga jeta...

Trafikoi mbi 1 ton kokainë

Ish-lojtari i kombëtares holandeze arrestohet në Dubai

Nuk është rasti i parë, por përfundimi pak a shumë i njëjtë. Kuincy Promes, ish-lojtari...

Spikat derbi i kryeqytetit

Nis faza e katërt, takimet e javës së 28-të luhen në fundjavë

Kampionati “Abissnet Superiore” është gati për fazën e katërt dhe të fundit ku do të...

Sulmi kuqezi bëhet i “frikshëm”

Një “mal” me gola për Sylvinho-n

Sylvinho solli për tifozët kuqezi, për të gjithë shqiptarët, një ekip ndryshe, një skuadër që...

Kualifikueset e Kampionatit Europian

Dejvi Shkëmbi do të përfaqësojë Shqipërinë në “eEuro 2024”

Dejvi Shkëmbi do të përfaqësojë Shqipërinë në fushatën kualifikuese të Kampionatit Europian “eEuro 2024” për...

REKLAMA